BAIBA KALNIŅA

Vecākā pārdošanas konsultante

BAIBA KALNIŅA

Karjeru nekustamā īpašuma jomā uzsākusi 2006. gadā, Baiba Kalniņa vairāk nekā 17 gadu laikā ir guvusi bagātīgu pieredzi nekustamā īpašuma attīstības, projektu vadības, pārvaldības un apsaimniekošanas nozarēs, īpaši specializējoties sarežģītu un apjomīgu komerciālo objektu pārdošanā.

Baibu raksturo mērķtiecība, precizitāte un zinātkāre, ko pierāda viņas iegūtās zināšanas Rīgas Tehniskās universitātes akadēmisko studiju programmā “Nekustamā īpašuma pārvaldība”. Padziļinātās zināšanas nekustamā īpašuma jomā un cilvēkmīlestība – tās ir prasmes un īpašības, kas Baibai kā pārdošanas konsultantei vienmēr palīdz atrast vispiemērotāko klientu katram īpašumam, veiksmīgi vadīt darījumu procesu, atrisināt nestandarta situācijas un uzturēt profesionālas darījumu attiecības ar visām iesaistītajām pusēm.

Lai arī Baibas tiešā specializācija ir namīpašumu un attīstības objektu pārdošana, viņas darba spars un entuziasms ir sekmējis veiksmīgu darījumu noslēgšanu arī citās nekustamo īpašumu jomās, kas saistītas ar apbūves zemi, lauku īpašumiem, privātmājām un dzīvokļiem.

Valodas: latviešu, krievu, angļu.