Par uzņēmumu

Par Sotheby’s

Pasaules slavenais Sotheby’s izsoļu nams dibināts 1744. gadā Londonā. Dibinātājs – Samuel Baker. Sotheby’s galvenā darbības sfēra – pasaulē labāko mākslas darbu izsoles. Sotheby’s ir atzīts līderis izsoļu pasaulē, bet Sotheby’s zīmols ir kļuvis par sinonīmu izsmalcinātībai, greznībai un profesionalitātei.

Par Sotheby’s International Realty

Sotheby’s International Realty starptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls ir dibināts 1976. gadā. Izslavētā Londonas izsoļu nama radīts, Sotheby’s International Realty tīkls turpina gadsimtos nostiprinātas izcila servisa un profesionālā novērtējuma izsmalcinātākajiem, greznākajiem un unikālākajiem īpašumiem pasaulē tradīcijas. Franšīze dalībai Sotheby’s International Realty aģentūru tīklā tiek izsniegta tikai rūpīgi izvērtētām nekustamo īpašumu kompānijām un individuāliem brokeriem, kas atbilst stingrām atlases prasībām. Sotheby’s International Realty Affiliates nodrošina franšīzes turētājus ar plašu biznesa pārvaldīšanas, mārketinga, rekrutēšanas, izglītošanas un biznesa attīstības rīku klāstu. Aģentūru tīkla dalībnieki gūst iespēju attiecīgajā tirgū ekskluzīvi pārstāvēt godājamo Sotheby’s izsoļu namu. Latvia Sotheby’s International Realty ir viens no šī starptautiskā tīkla dalībniekiem.

Par Latvia Sotheby’s International Realty

Sotheby’s International Realty savu darbību Latvijā sāka ar Baltic Sotheby’s International Realty zīmolu, kas dibināts 2010. gadā, Rīgā. 2021.gada jūlijā savu darbu sāk Latvia Sotheby’s International Realty.  Latvia Sotheby’s International Realty garantē saviem klientiem labāko un plašāko nekustamo īpašumu piedāvājumu ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, sadarbojoties ar starptautisko Sotheby’s International Realty aģentūru tīklu. Latvia Sotheby’s International Realty klientu un partneru bāzi veido Sotheby’s izsoļu nama klienti, ārvalstu vēstniecību pārstāvji, lielāko banku un finanšu iestāžu Private Banking klienti.

Par Latviju

Latvijas Republika – Ziemeļeiropas valsts, viena no Baltijas jūras piekrastes valstīm, kas bagāta ar skaistu dabu, unikālu kultūru un izcilām personībām. Teritorijas platība sastāda 64 589 km². Iedzīvotāju skaits – 1,96 miljoni. Latvijas galvaspilsēta – Rīga. Latvija ir Eiropas Savienībā un NATO kopš 2004. gada. Latvija iestājās eirozonā 2014. gada 1. janvārī. Baltic Sotheby’s International Realty piedāvā Latvijā: