Rīga, Centrs, Vīlandes iela

Rīga, Centrs, Vīlandes iela
Rīga, Centrs, Vīlandes iela

Gaumīgs dzīvoklis Klusajā centrā

Cena

345 000 €

Platība

145 m2

Stāvs

5/5

Guļamistabas

3

Vannas istabas

2

Ērtības

  • Vanna
  • Lifts
  • Mēbeles
  • Sauna
  • Atsevišķas labierīcības

Apraksts

Elegants dzīvoklis Rīgas vēsturiskajā centrā

Pārdošanā tiek piedāvāts plašs četru istabu dzīvoklis Vīlandes ielā 8 - vienā no Rīgas prestižākajām un mierīgākajām vietām, klusajā centrā.

Dzīvoklis atrodas projektā “Palisāde”, kas izvietots vienā no Rīgas ievērojamākajām neoklasicisma stila ēkām, kas celta 1913. gadā.

Ēka ir pilnībā rekonstruēta, īpašu uzmanību pievēršot tās vēsturiskā mantojuma saglabāšanai. Restaurēti vēsturiskie fasādes un interjera elementi, atjaunota fasāde, izveidotas elegantas kāpņu telpas un uzstādīti mūsdienīgi lifti.

“Palisāde” piedāvā izsmalcinātu kluba tipa dzīves vidi ar privātu infrastruktūru ēkas iedzīvotājiem - peldbaseinu, saunu un fitnesa zāli. Vēsturiskās arhitektūras, mūsdienīga komforta un diskrētas dzīves vides apvienojums padara šo projektu īpaši pievilcīgu tiem, kas novērtē augstu dzīves kvalitāti pilsētas centrā.

Dzīvokli raksturo plašums, bagātīgs dabiskais apgaismojums un pārdomāts plānojums. Īpaša vieta atvēlēta plašai viesistabai ar kamīnu un franču balkoniem, kas rada elegantu un mājīgu vidi gan ikdienas dzīvei, gan viesu uzņemšanai. Privātajā zonā izvietotas trīs atsevišķas guļamistabas, kā arī divas vannas istabas, garderobe un atsevišķa veļas istaba.

Īpaša iespēja apvienot Rīgas arhitektūras mantojumu ar mūsdienīgas dzīves komfortu vienā no pilsētas prestižākajām un pieprasītākajām vietām.

Broker image

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mums