Tīmekļa vietnes privātuma politika

Latvia Sotheby’s International Realty  apņemas un īsteno Jūsu privātuma aizsardzību. Šī privātuma politika izskaidro Latvia Sotheby’s International Realty datu apstrādes veidus un Jūsu iespējas un tiesības attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

Personas datu aizsardzība

Šī privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību ir balstīta uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk tekstā – Regula) prasībām. Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar kārtību, kas ir noteikta Regulā.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu tīkla vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un uzlabotu Jūsu tīkla vietņu apmeklēšanas pieredzi. Mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes, funkcionālās sīkdatnes, veiktspējas/ analītiskās sīkdatnes, mērķa vai reklāmas sīkdatnes un trešo pušu (partneru) sīkdatnes, lai:

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama tīkla vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās Jūs ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izdzēst vai bloķēt sīkdatnes jebkurā brīdī, taču, ja Jūs to darīsiet, dažas tīkla vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā iecerēts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām. Šādas trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles. Lai uzzinātu vairāk par to izmantošanu, dodieties uz atbilstošās trešās puses tīkla vietni.

Jūsu datu pārzinis

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “IMMO LUXURY”, vienotais reģistrācijas Nr. 40103247603, juridiskā adrese Rīgā, Strēlnieku ielā 1A-1, LV-1010, kas uz noslēgtā franšīzes līguma pamata pārstāv, Latvia Sotheby`s International Realty. Latvia Sotheby’s International Realty birojs Latvijā ir Jūsu personas datu pārzinis. Latvia Sotheby’s International Realty biroju kontaktinformācija ir pieejama šeit: https://latviasothebysrealty.com/kontakti/ .

Latvia Sotheby’s International Realty biroju starpā ir noslēgta vienošanās, kas nosaka attiecīgās lomas un attiecības ar Jums.

Mārketings

Ja Jūs abonējat jaunākās ziņas tīmekļa vietnē vai citādi esat Latvia Sotheby’s International Realty sniedzis uzņēmuma kontaktinformāciju, Latvia Sotheby’s International Realty var nosūtīt Jums jaunumus, ziņas, juridiska rakstura informāciju, kas varētu būt Jums interesanta. Šeit Jūs atradīsiet vairāk informācijas par to, kā Latvia Sotheby’s International Realty izmanto Jūsu kontaktinformāciju tādai saziņai: LINKS UZ MĀRKETINGA PRIVĀTUMA POLITIKU

Profilēšana

Latvia Sotheby’s International Realty var izmantot tīmekļa vietnes apmeklējumu statistikas datus, lai analizētu Latvia Sotheby’s International Realty vietnes apmeklētāju tendences, bet Latvia Sotheby’s International Realty nepiešķir katram apmeklētājam individuālu profilu.

Piekļuve Jūsu datiem

Statistikas datiem par tīmekļa vietnes apmeklētājiem var piekļūt Latvia Sotheby’s International Realty darbinieki no Latvia Sotheby’s International Realty mārketinga un IT speciālisti, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi un tīmekļa vietnes uzlabošanu.

Latvia Sotheby’s International Realty sadarbības partneriem, kuri nodrošina tīmekļa vietnes satura pārvaldes rīkus vai apkalpo tīmekļa vietni, var būt piekļuve tehniskajiem žurnālfailiem.

 

Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai (pieejamas šeit – https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html ).

Sīkdatnēm var piekļūt sadarbības partneris SIA TOP MEDIA, Reģ. Nr. 40103682532, Juridiskā adrese: Bauskas iela 58a, Rīga, LV-1004, Latvija

 

Cik ilgi Latvia Sotheby’s International Realty uzglabā datus?

 

Latvia Sotheby’s International Realty izmanto vāktos statistikas datus analīzes nolūkā trīs gadus.

Parasti sīkdatnes ir derīgas īsāku termiņu (dienu, nedēļu vai mēnesi), bet dažos gadījumos tās ir derīgas vienu gadu.

Kā Jūs varat piekļūt saviem datiem

Sazinoties ar Latvia Sotheby’s International Realty pa e-pastu info@latviasir.com, Jūs varat īstenot savas tiesības:

Dažos gadījumos Jums var būt tiesības pieprasīt ierobežot Jūsu personas datu apstrādi vai iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi.

Jūs varat izmantot savas tiesības atbilstoši piemērojamajiem ES un nacionālajiem tiesību aktiem.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc Jūsu lūguma, Latvia Sotheby’s International Realty saglabās tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai aizsargātu mūsu vai trešo personu tiesiskās intereses, izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, risinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkādu līgumu, ko Jūs esat noslēdzis ar Latvia Sotheby’s International Realty.

Jūs varat atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai šeit: