Mārketinga sadarbība

Uzticot savu īpašumu Sotheby's International Realty, Jūs iegūstat elitāra, pasaules līmenī novērtēta zīmola priekšrocības – ērtu un ekskluzīvu pieeju mūsu globālajam klientu tīklam, ko nodrošina profesionāli aģenti vairāk nekā 70 pasaules valstīs un teritorijās. Esam viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas premium nekustamo īpašumu segmentā jau vairāk nekā 10 gadus, tāpēc mūsu komanda prot prasmīgi izstrādāt un pārvaldīt kvalitatīvu, konkrētiem komunikācijas kanāliem atbilstošu saturu, kas tiek izplatīts gan nacionālajā mērogā, gan starptautiski.

Globālais tīkls

Dibināts 1976. gadā, zīmols Sotheby’s International Realty jau kopš pirmās pastāvēšanas dienas ir iemantojis Sotheby’s izsoļu nama prestižo reputāciju, tikai dažu desmitu gadu laikā ieņemot līderpozīcijas pasaules elitārāko īpašumu pārstāvniecībā. Viens no efektīvākajiem rīkiem, kas zīmolam nodrošina izcilus panākumus jau gandrīz 50 gadu garumā, ir unikālā Referral programma, kas paver starptautiska mēroga komunikācijas un sadarbības iespējas starp pārdošanas konsultantiem, pircējiem un pārdevējiem. Mājoklim nonākot Latvia Sotheby’s International Realty pārvaldībā, īpašums tiek piedāvāts arī ārvalstu auditorijai, kas sekmē ātrāku un efektīvāku īpašuma pārdošanas procesu.

Nekustamais īpašums pasaulē

Latvia Sotheby’s International Realty īpašumiem ir iespēja tikt pārstāvētiem arī globālā zīmola vietnē sothebysrealty.com, kuras auditorijas apjoms ir viens no augstākajiem premium nekustamo īpašumu aģentūru vidū. Tāpat piedāvājam diskrētas īpašumu reklamēšanas iespējas – mājoklis tiek publicēts īpašā programmā, kas pieejama tikai precīzi atlasītam Sotheby’s International Realty un Sotheby's izsoļu nama klientu lokam.

Sadarbība ar globāliem medijiem

Mūsu plašsaziņas līdzekļu plāns ir izstrādāts, lai veicinātu mūsu pārstāvēto īpašumu atpazīstamību un demonstrētu vērtības, ko pārstāv mūsu tīkls. Uzsvaru liekot uz zīmola ekskluzivitāti, progresīvām reklāmas tehnoloģijām, stratēģisku vietējo pozicionēšanu, sociālo mediju un kvalitatīva fotoattēlu un video satura integrāciju, mūsu zīmols izmanto īpaši atlasītus kanālus, kuru inovācija, pieredze un starptautiskā ietekme ļauj mūsu tīklam sasniegt vislabākos rezultātus. Mūsu PR stratēģija jums sniedz iespēju sadarboties ar ekspertiem, kas pārstāvēti globālajos medijos, kā arī redzēt, kā jūsu īpašums tiek reklamēts lielākajās un prestižākajās mediju platformās visā pasaulē.

Nevainojama prezentācija

Mēs lepojamies ar īpašumiem, kurus pārstāvam, tādēļ pievēršam pastiprinātu uzmanību tam, lai to demonstrēšana tiktu izmantotas kvalitatīvas fotogrāfijas, augstas izšķirtspējas video, virtuālās realitātes tūres un īpaši pielāgoti mārketinga piedāvājumi, kas iedvesmo pircējus un pārdevējus vairāk nekā jebkad agrāk. Mēs papildinām šos centienus ar mērķtiecīgiem digitālās un drukātās reklāmas plāniem un partnerattiecībām ar vietējām reklāmas vietnēm, kā arī plašsaziņas līdzekļiem.

Sociālie mediji un sabiedriskās attiecības

Mēs veidojam ekskluzīvu sociālo mediju saturu cilvēkiem, kuri mīl skaistu dzīvi. Katru dienu iegūstam jaunus sekotājus, kas seko līdzi mūsu saturam tādās vietnēs kā Instagram, YouTube, Facebook un LinkedIn. Mūsu godalgotajam globālajam Sotheby’s International Realty YouTube kanālam, kurā ir arī īpašumi no Latvijas, ir vairāk video skatījumu un abonentu nekā jebkuram citam nekustamo īpašumu zīmolam pasaulē. Sotheby's International Realty ir arī presē visvairāk profilētais uzņēmums. Mūsu sabiedrisko attiecību komanda veicina attiecības ar vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem, lai sasniegtu divus mērķus: palielinātu mūsu globālās un vietējās mājaslapas apmeklējumu un veicinātu mūsu zīmola atpazīstamību, kā arī parādītu mūsu ekspertu plašās zināšanas.

Curate by Sotheby’s International Realty un SIR Mobile

Sotheby’s International Realty Curate ir paplašinātās realitātes (AR) luksusa nekustamā īpašuma rīks, kas ļauj iztēloties un virtuāli iekārtot savu nākotnes mājvietu. Jebkuru īpašumu var pārveidot, izmantojot atlasītu mēbeļu un dekoru komplektu izlasi. Lietotni varat lejupielādēt Google Play veikalā vai Apple App Store. Sotheby's International Realty ir arī izveidojis mobilo lietotni SIR Mobile, kas ir vienīgā luksusa nekustamā īpašuma lietotne, kas apkalpo īpašumus visā pasaulē. Varat izbaudīt iespēju aplūkot ekskluzīvus īpašumus savā mobilajā ierīcē, izmantojot īpašuma videoklipus un 3D tūres.