Mārketinga iespējas

Ja jūsu māju pārstāv Sotheby's International Realty® zīmols, jūs iegūstat Sotheby's zīmola popularitāti, pasaules līmeņa atpazīstamību un prestižu, ko pavada iespēja iegūt ekskluzīvu piekļuvi globālam klientu lokam. Latvia Sotheby's International Realty zīmols jau vairāk nekā 10 gadus veiksmīgi piemeklē unikālus īpašumus ar unikāliem pircējiem. Latvia Sotheby's International Realty mērķis ir izstrādāt un pārvaldīt kvalitatīvu saturu, kas tiek izplatīts vairākās platformās, tostarp nacionālajā un starptautiskajā mājaslapā, kā arī autoritatīvākajos un ietekmīgākajos informācijas kanālos un pasaules laikrakstos, lai nodrošinātu maksimālu portfelī esošo īpašumu ekspozīciju.

Globālais tīkls

1976. gadā tiek dibināts unikāls nekustamā īpašuma uzņēmums, kura pamatā ir tāda pati aizrautība un mīlestība pret savu darbu, kas vada arī Sotheby's izsoļu namu. Šodien mēs esam pārliecinoši pirmajā vietā pasaules unikālāko īpašumu pārstāvniecībā.  Mūsu zīmola unikālā Refferal programma ir galvenais atšķirības līdzeklis, kas ļauj mūsu tīkla dalībniekiem sazināties ar tūkstošiem prestižu pircēju un pārdevēju visā pasaulē. Sadarbība starp nekustamo īpašumu pārstāvniecībām, aģentiem un izsoļu nama pārstāvjiem rada unikālu un ekskluzīvu mārketinga pasākumu virkni, kas nodrošina mērķtiecīgu ekspozīciju kārotajai un potenciālajai auditorijai. Neviens cits zīmols nevar jums piedāvāt tāda līmeņa mārketingu.

Nekustamais īpašums pasaulē

Mūsu zīmola pārstāvētie īpašumi var tikt parādīti arī globālajā vietnē www.sothebysrealty.com. Vietne sasniedz milzīgu globālu auditoriju, ar kuru nevar konkurēt neviens cits zīmols. Tiek izmantotas arī banneru reklāmas, kas tiek iekļautas augsta līmeņa pārdošanas lapās un e-pastos, kas ir vērsti uz zīmola prestižo klientu loku. Globālajā tīklā ir pieejamas arī iespējas diskrētam mārketingam īpašumiem, kurus pārdevēji nevēlas nodot publiskā pārdošanā, kuri tiek prezentēti īpašā programmā, īpaši atlasītu Sotheby’s International Realty un Sotheby's izsoļu nama klientu sarakstam.

Sadarbība ar globāliem medijiem

Mūsu plašsaziņas līdzekļu plāns ir izstrādāts, lai veicinātu mūsu pārstāvēto īpašumu atpazīstamību un demonstrētu vērtības, ko pārstāv mūsu tīkls. Uzsvaru liekot uz zīmola ekskluzivitāti, progresīvām reklāmas tehnoloģijām, stratēģisku vietējo pozicionēšanu, sociālo mediju un kvalitatīva fotoattēlu un video satura integrāciju, mūsu zīmols izmanto īpaši atlasītus kanālus, kuru inovācija, pieredze un starptautiskā ietekme ļauj mūsu tīklam sasniegt vislabākos rezultātus. Mūsu PR stratēģija jums sniedz iespēju sadarboties ar ekspertiem, kas pārstāvēti globālajos medijos, kā arī redzēt, kā jūsu īpašums tiek reklamēts lielākajās un prestižākajās mediju platformās visā pasaulē.

Nevainojama prezentācija

Mēs lepojamies ar īpašumiem, kurus pārstāvam, tādēļ pievēršam pastiprinātu uzmanību tam, lai to demonstrēšana tiktu izmantotas kvalitatīvas fotogrāfijas, augstas izšķirtspējas video, virtuālās realitātes tūres un īpaši pielāgoti mārketinga piedāvājumi, kas iedvesmo pircējus un pārdevējus vairāk nekā jebkad agrāk. Mēs papildinām šos centienus ar mērķtiecīgiem digitālās un drukātās reklāmas plāniem un partnerattiecībām ar vietējām reklāmas vietnēm, kā arī plašsaziņas līdzekļiem.

Sociālie mediji un sabiedriskās attiecības

Mēs veidojam ekskluzīvu sociālo mediju saturu cilvēkiem, kuri mīl skaistu dzīvi. Katru dienu iegūstam jaunus sekotājus, kas seko līdzi mūsu saturam tādās vietnēs kā Instagram, YouTube, Facebook un LinkedIn. Mūsu godalgotajam globālajam Sotheby’s International Realty YouTube kanālam, kurā ir arī īpašumi no Latvijas, ir vairāk video skatījumu un abonentu nekā jebkuram citam nekustamo īpašumu zīmolam pasaulē. Sotheby's International Realty ir arī presē visvairāk profilētais uzņēmums. Mūsu sabiedrisko attiecību komanda veicina attiecības ar vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem, lai sasniegtu divus mērķus: palielinātu mūsu globālās un vietējās mājaslapas apmeklējumu un veicinātu mūsu zīmola atpazīstamību, kā arī parādītu mūsu ekspertu plašās zināšanas.

Curate by Sotheby’s International Realty un SIR Mobile

Sotheby’s International Realty Curate ir paplašinātās realitātes (AR) luksusa nekustamā īpašuma rīks, kas ļauj iztēloties un virtuāli iekārtot savu nākotnes mājvietu. Jebkuru īpašumu var pārveidot, izmantojot atlasītu mēbeļu un dekoru komplektu izlasi. Lietotni varat lejupielādēt Google Play veikalā vai Apple App Store. Sotheby's International Realty ir arī izveidojis mobilo lietotni SIR Mobile, kas ir vienīgā luksusa nekustamā īpašuma lietotne, kas apkalpo īpašumus visā pasaulē. Varat izbaudīt iespēju aplūkot ekskluzīvus īpašumus savā mobilajā ierīcē, izmantojot īpašuma videoklipus un 3D tūres.