PAR MUMS

Latvia Sotheby’s International Realty komanda – pieredzes un zināšanām bagāti profesionāļi, kas sniegs vērtīgu atbalstu nekustamo īpašumu tirgus līkločos. 

Nekustamo īpašumu tirgum nereti raksturīga nenoteiktība – nepārtraukti mainīgas tendences, sarežģītas nākotnes prognozes un spraiga cenu dinamika, taču vienlaikus tas sevī ietver arī apbrīnojamu estētiku. Lai sekmētu nekustamā īpašuma veiksmīgu pārdošanu vai arī lai iegādātos savu sapņu mājokli pēc iespējas patīkamākos apstākļos un draudzīgā vidē, Latvia Sotheby’s International Realty pieredzējušo pārdošanas speciālistu komanda sniegs vērtīgu atbalstu, nekustamo īpašumu darījumos saglabājot atbilstošu eleganci un šarmu.

Par uzņēmumu

Latvia Sotheby’s International Realty kopš 2010. gada pārstāv pasaulē vadošo elitāro nekustamo īpašumu zīmolu Sotheby’s International Realty Latvijā. Sākotnēji zīmols bija pazīstams kā Baltic Sotheby’s International Realty, taču 2021. gada jūlijs iezīmēja jaunas ēras sākumu – uzņēmuma Latvia Sotheby’s International Realty izveidi, piedāvājot klientu izvēlei visplašāko ekskluzīvo nekustamo īpašumu klāstu Latvijas reģionos, kā arī Baltijā un citviet pasaulē.

Latvia Sotheby’s International Realty ir profesionāļi tādos darījumos, kas saistīti ar patiešām augstvērtīgu, luksusa klases īpašumu iegādi vai īri. Mūsu komanda piedāvā augstākās klases apkalpošanu un individuālu pieeju katram klientam, tādējādi nodrošinot unikālas tirgus pozicionēšanas iespējas un efektīvus pārdošanas rīkus.

Pateicoties uzņēmuma piederībai pasaulē plaši pazīstamajam zīmolam, kura franšīzes pārstāvji atrodas daudzu pasaules valstu galvaspilsētās, Latvia Sotheby’s International Realty savu klientu īpašumiem piedāvā ekskluzīvas starptautiska mārketinga iespējas. Mēs ticam, ka kvalitatīvi un augstvērtīgi īpašumi ir pelnījuši prasmīgu un nevainojamu reklāmu, tādēļ pārdošanā esošos mājokļus piedāvājam 74 valstīs un 1000 Sotheby’s International Realty ofisos pasaulē. Zīmols aptver vairāk nekā 24 000 nekustamo īpašumu pārdošanas ekspertus, kuri savā darbā seko augstākajiem Sotheby’s International Realty starptautiskajiem standartiem.

Latvia Sotheby’s International Realty komanda pārvalda vairākas valodas, vienlaikus pret īpašuma vērtēšanas, pārdošanas un iegādes procesu izturas profesionāli un diskrēti, tādējādi nodrošinot veiksmīgus un efektīvus nekustamo īpašumu darījumus.

Vēsture

1744 – SOTHEBY’S IZSOĻU NAMS

1744. gadā grāmattirgotājs Semjuels Bakers dibina slaveno Sotheby’s izsoļu namu, kura pamatdarbības virziens koncentrējās uz pasaulē atzītāko un prestižāko mākslas darbu pārdošanu. Sotheby’s profesionalitāte un gadu garumā gūtā klientu atzinība uzņēmumu padara par atzītu līderi izsoļu pasaulē, un vēl aizvien zīmols tiek asociēts ar izsmalcinātību, eleganci un profesionalitāti

 

 

1976 – SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY

Savukārt 1976. gadā tiek dibināts starptautiskais Sotheby’s International Realty nekustamo īpašumu aģentūru tīkls, kas, pateicoties gadsimtu garumā iegūtajai respektablajai reputācijai, turpina attīstīt izcila servisa un profesionalitātes tradīcijas. Slēdzot ekskluzīvus darījumus ar izsmalcinātiem un unikāliem īpašumiem, franšīze dalībai Sotheby’s International Realty aģentūru tīklā tiek izsniegta tikai rūpīgi izvērtētām nekustamo īpašumu kompānijām un individuāliem brokeriem, kas atbilst visstingrākajām atlases prasībām. Sotheby’s International Realty Affiliates nodrošina zīmola pārstāvjus ar plašu biznesa pārvaldīšanas, mārketinga, rekrutēšanas, izglītošanas un biznesa attīstības rīku klāstu. Starptautiskā nekustamo īpašuma aģentūru tīkla dalībnieki iegūst ekskluzīvu iespēju pārstāvēt prestižo Sotheby’s zīmolu. Arī  Latvia Sotheby’s International Realty ir gandarīts būt šī tīkla dalībnieks.  

 

2010 – BALTIC SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY

2010. gads iezīmē pirmā Sotheby’s International Realty franšīzes ofisa atvēršanu Baltijas valstīs – Rīgā. Ņemot vērā veiksmīgo izaugsmi un lieliskos sasniegumus, vēlāk ofisi tiek atvērti arī Tallinā un Viļņā.

 

 

 

2021 – LATVIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY

2021.gada jūlijā, pēc pārstrukturizācijas, savu darbu sāk Latvia Sotheby’s International Realty zīmols ar Ilzi Mazurenko kā vienīgo uzņēmuma īpašnieci. Latvia Sotheby’s International Realty klientu un partneru bāzi veido Sotheby’s izsoļu nama klienti, ārvalstu vēstniecību pārstāvji, lielāko banku un finanšu iestāžu Private Banking klienti. Latvia Sotheby’s International Realty garantē saviem klientiem labāko un plašāko nekustamo īpašumu piedāvājumu Latvijā.