Par mums

Latvia Sotheby’s International Realty ir pasaulē vadošā premium nekustamo īpašumu zīmola Sotheby`s International Realty pārstāvis Latvijā no 2010. gada, sākotnēji zem Baltic Sotheby’s International Realty zīmola, bet sākot ar 2021.gada jūliju – kā Latvia Sotheby’s International Realty. Piedāvājam iegādei, īrei, vai investīciju mērķiem augstvērtīgus īpašumus gan Baltijā, gan citur pasaulē; augsta līmeņa apkalpošanu, individuālu un konfidenciālu pieeju katram klientam, īpašumu pārdošanai nodrošinām unikālas tirgus pozicionēšanas iespējas un efektīvus pārdošanas rīkus.

Pateicoties mūsu starptautiskajam zīmolam, kas atrodams lielākajās pasaules galvaspilsētās, Latvia Sotheby’s International Realty piedāvā ekskluzīvu, starptautisku mārketingu jūsu greznajam īpašumam. Jūsu īpašums tiks piedāvāts 74 valstīs un teritorijās, 1000 Sotheby’s International Realty ofisos, kuros strādā vairāk kā 24 000 nekustamā īpašuma pārdošanas eksperti, kuri visi ievēro vienus un tos pašus – augstos Sotheby’s International Realty starptautiskos standartus.

Mūsu Latvia Sotheby’s International Realty komanda pārvalda vairākas valodas un ir profesionāli un diskrēti, lai maksimāli efektīvi palīdzētu jums visos īpašuma vērtēšanas, pārdošanas un iegādes procesos.

 

Vēsture

1744 SOTHEBY’S IZSOĻU NAMS
Pasaules slavenais Sotheby’s izsoļu nams dibināts 1744. gadā Londonā. Dibinātājs – Samuel BakerSotheby’s galvenā darbības sfēra – pasaulē labāko mākslas darbu izsoles. Sotheby’s ir atzīts līderis izsoļu pasaulē, bet Sotheby’s zīmols ir kļuvis par sinonīmu izsmalcinātībai, greznībai un profesionalitātei.

 

 

1976 SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY
Sotheby’s International Realty starptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls ir dibināts 1976. gadā. Izslavētā Londonas izsoļu nama radīts, Sotheby’s International Realty tīkls turpina gadsimtos nostiprinātas izcila servisa un profesionālitātes tradīcijas, darbā ar izsmalcinātāiem, grezniem un unikāliem īpašumiem pasaulē. Franšīze dalībai Sotheby’s International Realty aģentūru tīklā tiek izsniegta tikai rūpīgi izvērtētām nekustamo īpašumu kompānijām un individuāliem brokeriem, kas atbilst stingrām atlases prasībām. Sotheby’s International Realty Affiliates nodrošina franšīzes turētājus ar plašu biznesa pārvaldīšanas, mārketinga, rekrutēšanas, izglītošanas un biznesa attīstības rīku klāstu. Aģentūru tīkla dalībnieki gūst iespēju attiecīgajā tirgū ekskluzīvi pārstāvēt godājamo Sotheby’s izsoļu namu. Latvia Sotheby’s International Realty ir viens no šī starptautiskā tīkla dalībniekiem.

 

2010 BALTIC SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY
2010.gadā tiek atvērts pirmais Sotheby’s International Realty franšīzes ofiss Baltijas valstīs – Rīgā, kas vēlāk turpinot ekspansiju, atver birojus arī Tallinā un Viļņā.

 

 

 

2021 LATVIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY
2021.gada jūlijā, pēc pārstrukturizācijas, savu darbu sāk Latvia Sotheby’s International Realty zīmols ar Ilzi Mazurenko kā vienīgo uzņēmuma īpašnieci. Latvia Sotheby’s International Realty klientu un partneru bāzi veido Sotheby’s izsoļu nama klienti, ārvalstu vēstniecību pārstāvji, lielāko banku un finanšu iestāžu Private Banking klienti. Latvia Sotheby’s International Realty garantē saviem klientiem labāko un plašāko nekustamo īpašumu piedāvājumu Latvijā.