Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts

Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts
Jūrmala, Lielupe, Bulduru prospekts

Ekskluzīva māja prestižā rajonā

Cena

Cena pēc pieprasījuma

Platība

380 m2

Zeme

1 092 m2

Guļamistabas

5

Vannas istabas

3

Ērtības

  • Gaisa kondicionieris
  • Signalizācija
  • Vanna
  • Elektrība
  • Mēbeles
  • Iespēja mainīt mēbeles
  • Gāze
  • Ledusskapis
  • Sauna
  • Duša
  • Televizors
  • Veļas mašīna
  • Ūdens
  • Atsevišķas labierīcības
  • Virtuves mēbeles
  • Atsevišķas istabas

Apraksts

Lielupē, dažu soļu attālumā no pludmales, prestižajā privātmāju rajonā, Ernesta Birznieka Upīša ielā, pārdodam kvalitatīvu un komfotablu kalsiskā Jūrmalas stilā būvētu māju. Māja būvēta no kvalitatīviem materiāliem, augstvērtīga koka fasādes apdare, kapara jumts, labākie koka pakešu logi.
Pārdomāts un ērts iekštelpu plānojums: ēkas cokolstāvā izvietota plaša mājas kinozāle, sauna un tvaika pirts, plaša noliktavas telpa/garderobe, apkures telpa, vēsais vīna pagrabs, tualete, dušas telpa un veļas mazgātava. Pirmajā stāvā ieeja caur plašu stiklotu verandu, tālāk plaša viesistaba ar kamīnu, atsevišķa virtuves telpa, viesu guļamistaba un viesu tualete. Uz otro stāvu pa plašu kāpņu telpu ar senatnīgu vitrāžu ved granīta kāpnes ar metāla kaluma margām. Otrajā stāvā ērti izvietotas saimnieku guļamistaba ar atsevišķu vannas istabu, vēl 2 guļamistabas un kabinets, plaša vannas istaba.
Augstvērtīga iekštelpu apdare, akmens flīžu un koka grīdas, kāpnēs marmors un travertīns, ekskluzīvas santehnikas iekārtas un virtuves iekārta ar virtuves tehniku. Kvalitatīvas mēbeles un iebūvētie skapji, tas viss vēl ilgi kalpos jaunajam īpašniekam.
Bruģēts iekšpagalms, apzaļumota teritorija, garāža 1 auto.
Visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure, gaisa rekuperācijas sistēma.
Ēka piemērota gan pastāvīgai dzīvošanai ģimenei, gan kā ekskluzīva brīvdienu rezidence klusā un prestižā Jūrmalas rajonā, dažu soļu attālumā no pludmales un pusstundas braucienā no Rīgas centra.

Broker image

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mums