Rīga, Centrs, Citadeles iela

Mēbelēts dzīvoklis, kluba tipa mājā pašā Rīgas sirdī.

Cena

2 000 €

Platība

105 m2

Stāvs

3/4

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam mēbelētu 3 istabu dzīvokli ar pazemes autostāvvietu kluba tipa namā KERN RESIDENCES, kas atrodas pašā Rīgas sirdī, Citadeles ielā. Šajā dzīvoklī ir veikta augstas klases apdare, kurā dominē mierīgi toņi, gaumīgs un dizaineru veidots interjers, kā arī modernas un krāsainas mēbeles un dizaina priekšmeti. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo virtuves un sadzīves tehniku, kā arī iebūvētiem skapjiem. Turklāt ir uzstādīta kondicionēšanas un ventilācijas sistēma.

Šis dzīvoklis ir ideāls pārim vai ģimenei ar vienu bērnu, un tam ir ērts un pārdomāts plānojums. Tajā ir plaša un gaiša viesistaba ar izdalītu virtuves un ēdamzonu, divas guļamistabas – galvenā guļamistaba ar savu vannas istabu un garderobi, kā arī otrā vannas istaba ar dušu. Visās telpās ir lieli panorāmas logi, kas nodrošina lielisku dabas gaismu un iespēju izbaudīt ainavu.

Šis dzīvoklis izcili atrodas Rīgas centrā, blakus vairākiem parkiem, Nacionālajam teātrim, tenisa kortiem, izcilām restorānu vietām, Vecrīgai un krastmalas promenādei. Šeit jūs varēsiet baudīt vislabāko, ko pilsētas centrs piedāvā - komfortu, prestižu vidi un bagātu kultūras dzīvi.

Dzīvoklis ir pieejams no 02.09.2024, tomēr saskaņojot iepriekš laiku ir jau apskatāms šobrīd.

Drošības nauda - 2 mēnešu apmērā.Minimālais īres termiņš - 1.gads.
Komunālo pakalpojumu izmaksas:
2024.gada janvāris - 507 EUR (ieskaitot apkuri, ūdeni) + elektrība;
2024.gada aprīlis - 311 EUR (ieskaitot apkuri, ūdeni) + elektrība.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums