Rīga, Bieriņi, Zemītes iela

Dzīvo dzīvoklī, jūties kā privātmājā!

Cena

1 500 €

Platība

82 m2

Stāvs

1/2

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Bieriņi ir zaļa apkaime tuvajā Pārdaugavā, tai cauri tek Mārupīte, gar kuras krastiem atrodas plašas apstādījumu un dabas teritorijas. Kopumā Bieriņos jaušama mazpilsētas gaisotne, te dominē zema apbūve un Mārupītes krastos var izjust dabas tuvumu un baudīt tēlnieku darbus.
Vienā no Bieriņu klusajām ielām ir jaunuzbūvēta Premium klases dzīvojamā ēka ar 4 kvalitatīviem dzīvokļiem. Ēkā ir 2 stāvi un tajā ir tikai 4 dzīvokļi. Dzīvoklis atrodas pirmājā stāvā, tam ir sava privāta ieeja, tajā ir priekšnams ar iebūvēto skapi, plaša viesistaba ar virtuves zonu, plašiem skatlogiem ar skatu uz iekoptu dārzu un izeju uz dārzu, 2 guļamistabas, vannasistaba, sanmezgls un saimniecības telpa. Pagalmā vieta 1 automašīnai. Mājai apkuri nodrošina siltumsūknis. Apkure, ūdens un elektrības maksājumi veicami pēc skaitītāju rādījumiem. Katram dzīvoklim ir vmehāniskā ventilācija ar rekuperāciju. Pieejams TET optiskais internets. Ēka atbilst gandrīz nulles enerģijas patēriņa prasībām. Iekšdarbos izmantoti gaumīgi, kvalitatīvi materiāli.


Īpašums tiem, kas novērtē kvalitāti, ērtības un zaļu apkārtni kā ariī vēlas izbaudīt privātmājas sajūtu, dzīvojot dzīvoklī.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums