Garkalnes novads, Sunīši, Maijrožu iela

Miers un harmonija Sunīšos

Cena

3 500 €

Platība

290 m2

Zeme

2 023 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

5
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Gaumīga un plaša ģimenes privātmāja ciematā "Sunīši", kur lieliski iespējams izbaudīt dabas tuvumu un atvilkt elpu no pilsētas steidzīgā ritma. Apkārt koptas piemājas teritorijas, elegantas privātmājas, tuvumā mežs un ezers, šobrīd noris piebraucamā ceļa asfaltēšanas darbi un gājēju ietvju izveide.

Mājas plānojums ir ļoti ērts un pārdomāts. Pirmajā stāvā atrodas liela viesistaba ar kamīnu un virtuves zona, viena guļamistaba, vannas istaba ar dušu. Griestu augstums 1. stāvā ir 3 metri. Skaistas koka kāpnes ved uz otro stāvu, kur izkārtotas trīs guļamistabas, kabinets un divas vannas istabas. Ļoti gaumīgs un gaiši pelēkos toņos ieturēts interjers, kuru papildina nestandarta 2.4 metru iekšdurvju augstums.
Neizbūvēti bēniņi kalpo kā noliktavas telpa. Garāža paradzēta divām automašīnām. Piemājas teritorijā ir liels, 300 m2 bruģēts laukums, kuru vasarā var izmantot basketbola spēlēšanai, bet ziemā - ledus ieklāšanai un nelielai hokeja laukuma izveidei. Skaists un iekopts dārzs.
Gāzes apkure, bioloģiskā kanalizācija, ūdens dziļurbums (augstas kvalitātes ūdens no krāna). Māja nodota ekspluatācijā 2015. gadā.

Īpašuma iekārtojums, atrašanās vieta un ērtais plānojums rada miera un mājīguma sajūtu!Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums