Jūrmala, Dzintari, Miera iela

Eleganta un plaša māja ilgtermiņa īrei Dzintaros upes pusē

Cena

5 500 €

Platība

450 m2

Zeme

3 197 m2

Stāvs

3

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam ilgtermiņa īrei elegantu un plašu trīs stāvu privātmāju Dzintaros, upes pusē. Mājai ērts un funkcionāls plānojums, plaša piemājas teritorija.
Iekopts un iežogots zemes gabals ar kopējo platību - 3197 kv.m., uz kura ir izvietota trīs stāvu dzīvojamā māja ar lietderīgo platību - 450 kv.m.(kopējā platība 500 kv.m.). Mājas 1 stāvā ērti izvietota plaša ieejas halle ar garderobes nišu, viesu tualete, dzīvojamā istaba ar kamīnu, no tās panorāmas logiem paveras lielisks skats uz dārzu, atsevišķa virtuve, veļas telpa, āra terase. Mājas 2 stāvā izvietotas 3 atsevišķas guļamistabas un divas vannas istabas, kabinets, bibliotēka. Mājas -3 stāvā - labiekārtoti bēniņi - sporta un atpūtas vajadzībām. Māja būvēta tā, ka tajā izvietots neliels dzīvoklis ar savu atsevišķu ieeju un tajā izvietota virtuve un neliela viesistaba, guļamistaba un vannas istaba - personāla vai viesu vajadzībām.
Mājā gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija, internets. Iedzīvotāju ērtībai uz teritorijas izvietota palīgēka - pirts, āra terase viesību organizēšanai un saimniecības ēka. Ir nojume - 2 auto un papildus auto novietošanas iespēja vēl vismaz 2-4 auto.
Klusa, mierīga vieta, blakus tikai privātmājas. Plašā piemājas teritorija ar zālienu un senām priedēm. Telpu interjers klasisks ar māksliniecisku akcentu.
Ērts īpašums ar lieliskiem skatiem uz priežu parku un ar plašu piemājas teritoriju īrei Jūrmalā. Pieejams no 10.05.2024.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums