Jūrmala, Dzintari, Brīvības prospekts

Dzīvoklis modernā kluba tipa mājā, Dzintaros

Cena

210 000 €

Platība

67 m2

Stāvs

1/3

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam dzīvokļus Jaunā Kluba tipa mājā, Dzintaru privātmāju klusajā rajonā.
Dzīvoklis ar 2 guļamistabām pirmajā stāvā. Pārdomāts un ērts plānojums- plaša viesistaba ar vitrīnas logiem un izeju uz terasi, 2 sanmezgli, kur viens ir atsevišķi plānots pie galvenās guļamistabas, mantu glabāšanai paredzētas nišas iebūvējamiem skapjiem.
Māja ir celta no monolīta betona, pēc Austriešu tehnoloģijas, un nosiltināta ar 20 cm biezu putuplastu, kas nodrošina ēkā augstu energoefektivitāti- ziemā siltuma zudumi ir minimāli un vasarā ēka neuzsilst, nav nepieciešami kondicionieri. Apkurei ir uzstādīts jaunās paaudzes siltu sūknis un katrā dzīvoklī ir savs skaitītājs, apsilde ir ar siltajām grīdām, kas nodrošina minimālu enerģijas patēriņu, papildus katrā istabā ir savs vadības bloks.
Plašuma sajūtu dzīvoklī nodrošina griestu augstums 3 metri un panorāmas logi, kas ir no alumīnija un dubulto paketi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdare, nodilumizturīgs grīdas segums no dabīgā ozola, kvalitatīvas koka durvis (augstums- 2.2m), iebūvēts Led apgaismojums. Gudras mājas sistēma kas ļauj kontrolēt elektrības patēriņu. Samezglos uz grīdas ir mūsdienīgs vinila pārklājums, kas ir patīkami silts arī vasarā un nav nepieciešama apsilde. Īpaša uzmanība celtniecības procesā ir pievērsta skaņas izolācijai.
Katram dzīvoklim cenā ir iekļauta autostāvvieta teritorijā, kur iespējams uzlādēt arī elektromobili.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar gala apdari un visi darbi tiks pabeigti līdz jūlija beigām.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums