Mārupes novads, Mārupe, Gaujas iela

Mūsdienīgi A klases dzīvokļi Mārupē

Cena

195 888 €

Platība

80 m2

Stāvs

4/5

Guļamistabas

2

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Jauns, moderns projekts Mārupē ar augstiem mūsdienu standartiem. Stiklotas fasādes apvienotas ar dabas elementu koku, padara šo projektu ilgmūžīgu un pievilcīgu. Plašākā piemājās teritorija mājas iedzīvotājiem, kurā atrodas labiekārtots stāvlaukums, paredzētas piknika vietas mājas iedzīvotājiem kā arī ir padomāts par bērniem ierīkojot plašu rotaļu laukumu.

Būves īpašības- augstie skaņas un siltuma izolācijas standarti, individuāla ventilācijas sistēma katrā dzīvoklī ar gaisa rekuperāciju, A klases energoefektivitāte, kā arī Smarthouse risinājumi, kas ļauj pārvaldīt visu ikdienai nepieciešamo attālināti. Visi risinājumi ir piemeklēti, lai pēc iespējas vairāk samazinātu īpašniekiem uzturēšanas izdevumus.

Dzīvoklis lieliem panorāmas logiem un ērtu plānojumu- galvenajai guļamistabai atsevišķā niša garderobei un savu atsevišķu sanmezglu. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar gala apdari, labiekārtotiem sanmezgliem, BEZ mēbelēm. Dzīvojamā platība 70,9m2 + balkons 8,5m2Mājā ir gāzes apkure, apsildāmās grīdas vannas istabā, uzstādīti ūdens attīrīšanas filtri. Cenā ir iekļauta stāvvieta 2 automašīnām un mantu glabātava.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums