Jūrmala, Dzintari, Ikšķiles iela

Dizaina dzīvoklis Kado Karim ar 2 guļamistabām

Cena

565 250 €

Platība

124 m2

Stāvs

2/3

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties tikko pabeigtu un pilnībā gatavu dzīvošanai - divu guļamistabu dzīvokli projekta KADO KARIM ēkas 2 stāvā, ar dzīvojamo platību - 116,6 kv.m. un 7,10 kv.m. lielu balkonu. Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari, dzīvokļa telpu dizains - Agnes Rudzīte. Apdares materiāli - dzīvoklī durvis - ALBED(Itālija) , komplektētas ar Itālijas ražotāja OLIVARI durvju rokturiem. Grīdas- Dzīvojamajās telpās ieklāts Itālijas ražotāja LISTONE GIORDANO dabīga ozola parkets 9mm. Grīdas sanmezglos DEVI (siltās grīdas(elektrība)). Flīzes(Itālija), Santehnika: INBANI(izlietne ar skapi un virsmu)(Spānija), komplektēta ar Itāļu ražotāja Fantini maisītāju no sienas. Pods Flaminia(Itālija). Dušas Novellini(Itālija) - komplektētas ar Itāļu ražotāja Fantini dušas maisītāju, krānu un dušas galvu. Īpašumam dzīvokļa statuss. Dzīvoklī ērti izvietotas - ieejas halle ar garderobes nišu, viesu WC un dušas telpa, gaiša un ērta dzīvojamā istaba, izeja uz āra terasi, virtuves zona, divas guļamistabas. logi vērsti uz austrumu un dienvidu pusi. Ērta pakalpojumu pieejamība un pilsētas infrastruktūra. Līdz jūrai - 300 metru, Dzintaru parks - 100 metru attālumā.
Dzīvoklis atrodas projekta KADO KARIM māju kompleksa- MAISON de KARIM ēkā. Ēkas celtniecībā ievērotas augstākās kvalitātes un komforta prasības, komplekss tīru dzeramo ūdeni, labi iekārtotu iekšējo pagalmu, vestibilu ar atpūtas vietām relaksācijai un lietišķām sarunām, 24h apsardzes pakalpojumu. Pazemes autostāvvieta par papildus samaksu - 25 000 EUR par vienu parkošanās vietu.
Kompleksa iedzīvotāju drošībai – slēgta, apsargāta teritorija, čipu kartes, automatizēti vārti, kameras, signalizācijas sistēma, kas savienota ar apsardzes kompānijas pulti, žalūzijas.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums