Jūrmala, Dzintari, Mežaparka prospekts

4 istabu apartamenti Jūrmalas centrā

Cena

486 000 €

Platība

202 m2

Stāvs

7/8

Guļamistabas

3

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Dāvanā virtuve!
Piedāvājam iegādāties 4 istabu apartamentus jaunā astoņu stāvu dzīvojamā kompleksā Jurmala Park House, kurš atrodas pašā Jūrmalas sirdī- Dzintaros, Mežaparka ielā 1.
Apartamentu kopējā platība sastāda 202.3 kv.m (dzīvojamā platība 157.6 kv.m.). Apartamentos ir ērts, moderns plānojums: plaša dzīvojamā istaba ar virtuves zonu un izeju uz 11,2 kv.m. plašu balkonu, viesu tualete, galvenā guļamistaba ar garderobes telpu, vannas istabu un izeju uz 33,5 kv.m. plašu balkonu, guļamistaba ar vannas istabu un izeju uz balkonu, guļamistaba (vai kabinets). Apartamentos ir parketa grīdas, gaišas sienas, flīzētas vannas istabas ar kvalitatīvu santehniku un elektriski apsildāmām grīdām. Apartamentu komplekss ir aprīkots ar gāzes apkuri ar atsevišķiem skaitītājiem katram apartamentam. Projektā izmantoti mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi, kas nodrošina drošu un ekonomisku apartamentu ikdienas ekspluatāciju. Kluba tipa kompleksa pirmajā stāvā iedzīvotāju ērtībai ir pieejama trenažieru zāle, SPA, frizētava un kafejnīca. Pie ēkas ir virszemes autostāvvieta kā arī pazemes autostāvvieta 2736 kv.m. platībā.
Jaunais projekts īpaši izceļas ar atrašānās vietu- desmit minūšu pastaigas attālumā sasniedzama jūra, gājēju iecienītā Jomas iela un leģendārā Dzintaru koncertzāle, kā arī apkārtnē baudāma labi attīstīta infrastruktūra- sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, restorāni, veikali.
Ērta, pārdomāta un kvalitatīva dzīves vietas izvēle!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums