Jūrmala, Dzintari, Mežaparka Prospekts

Labiekārtots Lofts ar 2 guļamistabām

Cena

376 520 €

Platība

86 m2

Stāvs

2/2

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Apartamentu un Loftu dzīvojamais kompleks priežu sila ielokā! Sadarbībā ar starptautisku izcilību guvušo, Zanes Teteres-Šulces vadīto arhitektūras un dizaina biroju OpenAD. Mājīgi, mūsdienīgi kvalitatīvi un gaumīgi iekārtoti lofti kompleksā Edinburgh Apartments& Lofts atrodas vien 5 minūšu pastaigas attālumā no pludmales un 15 minūšu pastaigas attālumā no Jomas ielas. Kompleksteritorija ir plašs priežu sils, kur iekārtotas gan piknika vieta, gan plaša stāvvieta, velonovietnes un bērnu rotaļu laukums - viss kas nepieciešams komfortablai dzīvei un atpūtai. Panorāmas logi, griezti līdz pat 4 m telpās rada gaišu, vieglu un plašu sajūtu, pārdomāts funkcionālais plānojums.

Dizainiski līdz smalkākajām ninasēm pārdomāts un iekārtots Lofts gaida savu jaunos saimniekus- iebūvēta virtuve, mēbeles, pārdomāts apgaismojums. Viss iekārtots lai jaunie īpašnieki uzreiz var baudīt atpūtu Baltijijas jūras pērlē- Jūrmalā vai veicot investīciju gūt tūlītēju ienesīgumu, piedāvājot to pieprasītajā īres tirgū Jūrmalā.

Viens no plašākajiem Loftiem ar fantastisku terasi 17.2 m2, plašu gaišu viesistabu un īpaši lielu izbūvētu otro līmeni 23 m2, viesu vai bērnu izguldīšanai.
Esat laipni gaidīti uz apskati sajust neatkārtojamo projekta šarmu un ilgtspējīgo kvalitāti!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums