Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts

Dzīvokļi Jūras krastā īstiem dzīves kvalitātes gardēžiem!

Cena

543 350 €

Platība

134 m2

Stāvs

1/3

Guļamistabas

2

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Villa Al Mare slēgta kluba tipa kompleks - īpašums īstiem dzīves kvalitātes pazinējiem ar ilgtspējīgu vērtību, par ko to padar atrašanās vieta - uz Jūrmalas pilsētas vērtīgākās ielas, atrodoties gan jūras krastā gan baudot pilsētas priekšrocības. Kā arī celtnes ilgtspējīgā kvalitāte un mūsdienīgā arhitekturā - plašie stiklojumi, augstie griezti un saulainās terases, ko arī apliecina iegūtā Balva- Baltijas Gran Pri par celtniecības kvalitāti un arhitektūru

Dzintaru prospekta pirmā līnija -smilšainā pludmale vien 5 minūšu pastaigas attālumā caur priežu silu un Jūs jau baudāt Baltijas jūras šarmu, jūras gaisa un ūdens dziedinošo spēku vai baudat izsmalcinātas maltītes Jūrmalas iedzīvotāju un viesu iecienītajā restorānā Light House Jūrmala, kas atrodas tur pat pludmalē un darbojas cauru gadu.
Tajā pašā laikā pa Dzintara prospektu Jūs varat doties un baudīt Jūrmalas pilsētu, vienu no skaistākajiem kūrortiem Baltijas Jūras krastā. Pastaigas attālumā atrodas Dzintaru Mežaparks, Jomas iela un Dzintaru koncertzāle.

Monolīta betona celtne, panorāmas logi ar trīskāršu stiklojumu, foajē un koplietošanas telpas apdarē izmantots tikai akmens un marmors - tikai daži no ilgmūžīgas celtnes raksturlielumiem.
Komplekss sastāv no 2 mājām, kopumā 26 dzīvokļi, pazemes stāvvietas, bērnu laukums un plašas labiekārtotas teritorijas. Katram apartamentam ir paredzētas noliktavas telpas.

Šim dzīvoklim ir plaša, saulaina terase, uz kuras var nokļūt no jebkuras dzīvokļa puses, un visplašākā dārza teritorija kas ir iekļauta cena un rada privātmājas sajūtu.
Dzīvokļis ir pieejami bez starpsienām un apdares, pilnībā sagatavots Jūsu sapņu un vajadzību realizācijai, iespējama arī pārplānošana. Projekts ekspluatācijā nodots 2022 gadā. iespējams izveidot 2 guļamistabu dzīvokli. Priekšrocība ir izeja uz terasi un dārzu, kas arī ir iekļauts dzīvokļa cenā. Dzīvoklis atrodas jūras pusē.
Pazemes autostāvvieta - 25 000 eur
Noliktavas telpa- 9000 eur
Ir pieejami arī citas platības un stāvi.
Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums