Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts

Penthouse ekskluzīvā projektā ar skatu uz Jūru Dzintaros!

Cena

1 280 000 €

Platība

283 m2

Stāvs

4/4

Guļamistabas

3

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Šajā projektā tiek piedāvāts Ekskluzīvs Penthouse ar skatu uz jūru caur priežu galotnēm.
Dzīvokļis ir pieejams bez starpsienām un apdares, pilnībā sagatavots Jūsu sapņu un vajadzību realizācijai, iespējama arī pārplānošana. Projekts ekspluatācijā nodots 2022 gadā. Iespējams izveidot 3 guļamistabu dzīvokli, ar ērtu plānojumu. Dzīvoklī ir 3 terses kas izvietotas uz abām pusēm. Dzīvojamās telpas platība ir 157 m2 un kopējā terašu platība ir 126 m2.

Villa Al Mare slēgta kluba tipa kompleks - īpašums īstiem dzīves kvalitātes pazinējiem ar ilgtspējīgu vērtību, par ko to padar atrašanās vieta - uz Jūrmalas pilsētas vērtīgākās ielas, atrodoties gan jūras krastā gan baudot pilsētas priekšrocības. Kā arī celtnes ilgtspējīgā kvalitāte un mūsdienīgā arhitekturā - plašie stiklojumi, augstie griezti un saulainās terases, ko arī apliecina iegūtā Balva- Baltijas Gran Pri par celtniecības kvalitāti un arhitektūru

Dzintaru prospekta pirmā līnija -smilšainā pludmale vien 5 minūšu pastaigas attālumā caur priežu silu un Jūs jau baudāt Baltijas jūras šarmu, jūras gaisa un ūdens dziedinošo spēku vai baudat izsmalcinātas maltītes Jūrmalas iedzīvotāju un viesu iecienītajā restorānā Light House Jūrmala, kas atrodas tur pat pludmalē un darbojas cauru gadu.
Tajā pašā laikā pa Dzintara prospektu Jūs varat doties un baudīt Jūrmalas pilsētu, vienu no skaistākajiem kūrortiem Baltijas Jūras krastā. Pastaigas attālumā atrodas Dzintaru Mežaparks, Jomas iela un Dzintaru koncertzāle.

Monolīta betona celtne, panorāmas logi ar trīskāršu stiklojumu, foajē un koplietošanas telpas apdarē izmantots tikai akmens un marmors - tikai daži no ilgmūžīgas celtnes raksturlielumiem.
Komplekss sastāv no 2 mājām, kopumā 26 dzīvokļi, pazemes stāvvietas, bērnu laukums un plašas labiekārtotas teritorijas. Katram apartamentam ir paredzētas noliktavas telpas.

Pazemes autostāvvieta - 25 000 eur
Noliktavas telpa- 9000 eur
Ir pieejami arī citas platības un stāvi.
Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums