Rīga, Centrs, Alfrēda Kalniņa iela

Lielisks dzīvoklis Rīgas centrā

Cena

175 000 €

Platība

76 m2

Stāvs

5/6

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties 3 istabu dzīvokli pašā aktīvākajā Rīgas centra daļā, Alfrēda Kalniņa ielā 2. Ēka būvēta 1899. gadā, arhitekts Konstantīns Pēkšēns.
Dzīvokļa plānojums paredz priekštelpu, viesistabu, kas apvienota ar virtuves zonu, vannas istabu, divas guļamistabas, no kurām viena ir ar garderobes telpu un atsevišķu saimnieku vannas istabu. Logi vērsti uz Marijas ielu.
Dzīvoklis ir mēbelēts, apdarē izmantoti kvalitatīvi materiāli un interjerā izvēlēti gaiši un mājīgi toņi. Ir izveidoti nepieciešamie izvadi gaisa kondicioniera ierīkošanai.
Īpašums atrodas ēkas 5. stāvā. Šobrīd ēkā ir vecais lifts, kurš nav izgājis tehnisko pārbaudi. Lifta uzstādīšanas termiņš tiks noteikts pirkuma līgumā un tas ietilpst dzīvokļa pārdošanas cenā.
Dzīvoklis tiek pārdots kā domājamā daļa no lielāka nekustamā īpašuma (dzīvokļa), ir aktuāla inventarizācijas lieta. Iespējams iegādāties arī blakus esošus, nelielus dzīvokļus.

Lieliska atrašanās vieta un izcila infrastruktūra - pastaigas attālumā atrodas Rīgas Centrālā stacija, Vērmanes dārzs, iepirkšanās centri un visi nepieciešamie pakalpojumi, labākie pilsētas restorāni un kafejnīcas, kultūras un atpūtas vietas.

Automašīnu var novietot SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietās tuvējā apkārtnē.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums