Rīga, Centrs, Blaumaņa iela

Dzīvoklis ar vēsturisku auru

Cena

244 480 €

Platība

153 m2

Stāvs

5/6

Guļamistabas

4

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod 152.8 m2 lielu dzīvokli Blaumaņa ielā 11/13 pagalma mājā.
Dzīvoklim 4 guļamistabas, plaša viesistaba , 3 vannas istabas. Griestu augstums 3,3 m. Dzīvokli iespējams pārplānot pēc nepieciešamības, ir izvilkti papildus ūdens un kanalizācijas stāvvadi.
Istabās saglabājušās vēsturiskās parketa un koka dēļu grīdas, griestu greznojumi, vēsturiskās durvis. Izcilas iespējas veidot harmonisku dzīves vidi, kur savienot mūsdienīgu un vēsturisku interjeru.
Eklektisma kompozīcijā un apdarē veidotā īres nama Blaumaņa ielā 11/13 būvapjomā, 1901.gadā arhitekts Aleksandrs Šmēlings daļēji iekļāvis jau senāk celtās četrstāvu mūra ēkas (1881. gads arhitekts L.H.Geigenmuller) apjomu, saglabājot tās fasādes sadalījumu. Fasādes apdare papildināta ar atsevišķām jūgendstila skulptūrām un ornamentālām detaļām. Četri spēcīgi izvirzītie dzegu balsti rotāti ar skulpturāliem ciļņiem, kuros simbolizēta tēlniecība, glezniecība, rūpniecība un arhitektūra.
Skaistais un cēlais nams ir atkal atguvis savu sākotnējo krāšņumu, ēkai 2023.gadā veikta fasādes renovācija un ūdens un kanalizācijas stāvvadu maiņa.
Pārdošanā 15 gaiši un plaši dzīvokļi no 85m2 līdz 200 m2 platībā, dzīvokļos nepieciešams veikt remontu. Daudzviet dzīvokļos saglabājušies skaistie griestu greznojumi, parketa grīda, vēsturiskās iekšdurvis.
Blaumaņa iela ir viena no dzīvākajām un ērtākajām Rīgas centra ielām, kurā ir neskaitāmas kafejnīcas, saloni, dažādi veikaliņi, tirdzniecības centrs, biroji, ārstniecības iestādes, fitnesa zāles utt. Visi Rīgas teātri, opera, vairāki parki, Centrālā dzelzceļa stacija, autostāvvieta ir tikai 10 -15 minūšu gājiena attālumā no nama Blaumaņa ielas 11/13.


Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums