Rīga, Centrs, Čaka iela

Mūsdienīga dizaina dzīvoklis vēsturiskā renovētā ēkā

Cena

141 625 €

Platība

52 m2

Stāvs

2/5

Guļamistabas

1

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pilnībā renovētā piecstāvu namā Rīgas centrā, tiek piedāvāts pārdošanai mājīgs divistabu dzīvoklis, kura platība ir 51,5 kv. m.
Dzīvoklim ir pārdomāts un funkcionāls plānojums, kas nodrošinās komfortu dzīvokļa īpašniekam un atbilst visām mūsdienu dzīves prasībām.
Nams renovēts izmantojot augstas kvalitātes apdares materiālus, efektīvus tehniskos un inžiniertehniskos risinājumus. Dzīvoklis atšķiras ar augstu renovācijas un materiālu kvalitāti, komfortu, lielisku skaņas izolāciju un patīkamu iekštelpu mikroklimatu.
Dzīvoklis ir pieejams ar pilnu iekšējo apdari.
Sienas, grīdas un koka iekšdurvis nodrošinātas ar paaugstinātu skaņas izolāciju. Istabās grīdām ir uzstādīts kvalitatīvs koka Tarkett segums. Griezti ir 2, 80 metrus augsti.
Vannas istaba ir aprīkota ar apsildāmo grīdu, elektrisko dvieļu žāvētāju, akmens masas vannu, gaišām flīzēm, augstas kvalitātes Laufen un Villaroy Bosch santehniku.
Ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas.
Mūsdienīgām tehnoloģijām un izmaksām atbilstoša apkures sistēma - inovatīvā 4.paaudzes centralizētās siltumapgādes sistēma. Tas nozīmē zemākus temperatūras parametrus siltumtīklos, kas ļauj samazināt kurināmā patēriņu.
Dzīvoklim ir nodrošināts savs siltuma skaitītājs.
Iedzīvotāju ērtībai ir pieejams ietilpīgs Schindler lifts, kāpņutelpas ar izejām uz ielu un labiekārtotu iekšpagalmu. Teritorija un koplietošanas telpas ir apgaismotas ar LED lampām.
Pagrabstāvā ir plašas noliktavas mantu glabāšanai un slēgta velosipēdu novietne.
Mājas ieejas durvis ir aprīkotas ar video novērošanu, dzīvoklī ir ierīkots video domofons.
Teritorijā ir slēgta virszemes stāvvieta, iekļūšana teritorijā ir nodrošināta caur elektriski veramiem vārtiem. Plašā stāvvieta ir paredzēta automašīnu un velosipēdu novietnei, papildus katra autostāvvieta ir aprīkota ar elektrouzlādes punktiem.
Visa plašā teritorija ir labiekārtota - nožogota, labi apgaismota un apzaļumota. Iedzīvotāju komfortam ir izveidotas atpūtas vietas - ērti soliņi un bērnu rotaļlaukums.
Iedzīvotāju drošību visā teritorijā diennakti nodrošina videonovērošanas kameras ar ierakstu, sniedzot iespēju skatīties tiešsaistē, izmantot Jūsu datoru vai viedtālruni.
Nams atrodas Rīgas centrā blakus Ziedoņdārzam, tuvākajā apkārtnē pieejama attīstīta infrastruktūra - sabiedriskā transporta tīkls, skolas, bērnudārzi, veikali, sporta klubi, centra sporta kvartāla rotaļu laukums un citas ikdienas dzīves norisei svarīgas vietas.

Broker image

Sazinies ar mums