Rīga, Centrs, Ernesta Birznieka Upīša iela

Gaišs un plašs 3-istabu divlīmeņa mansarda dzīvoklis

Cena

192 000 €

Platība

78 m2

Stāvs

5/6

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei jaunu, gaišu 3-istabu divlīmeņa dzīvokli 2020.gadā kapitāli renovētā ēkā.
Dzīvoklis ir pilnībā pabeigta iekšējā apdare, uzstādīta jauna santehnika, ieklāts oša parkets mūsdienu klasiskā stilā.
Dzīvoklim ir funkcionāls iekārtojums:
1. līmenis - Ēdamzona, apvienota ar virtuvi, viesistabas zona, kur pēc nepieciešam'ibas var nodalīt no ēdamzonas un viesu tualete;
2.līmenis - atsevišķas 2 guļamistabas un vannas istaba ar jumta logiem.
Būtiska ši renovācijas projekta priekšrocība ir lielais pagalms ar 50 autostāvvietām, kas atrodas privātā teritorijā aiz slēgtiem un automatizētiem vārtiem, ko uzmana vairāk nekā 15 drošības kameras.
Dzīvokļi ir siltināti, ar parketa grīdu no ozola vai oša, nomainītiem koka logiem un uzstādītu ventilācijas sistēmu, firmas “Ideal Standard” santehniku.
Tāpat mājokļos uzstādītas ugunsdrošas ieejas durvis, ātrgaitas optiskais internets un TV, namrunis, kā arī tiek nodrošināta maksimāli iespējama skaņas izolācija.
Ēkās ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti “Schindler” firmas lifti.
Rekonstrukcijas laikā, saglabājot vērsturiskās vērtības, ar jaunām, gaišām krāsām un modernu apgaismojumu pilnībā atjaunota un uzlabota fasāde, savukārt atbilstoši visaugstākajām mūsdienu prasībām, ēkām ir nostiprināti pamati un nomainīts jumta segums, kā arī pilnībā nomainītas visas komunikācijas (tostarp kanalizācija, ūdensvadi un siltumapgāde, elektriskie un citi inženiertehniskie tīkli) un atjaunoti nesošie starpstāvu pārsegumi.
Ēku komplekss E.Birznieka Upīša ielā 10 atrodas klusā ielā tikai 3 minūšu gājiena attālumā no t/c Origo, 10 minūšu gājiena no Mākslas centra Zuzeum , 10 minūšu gājienā no Vecrīgas un Vērmaņdārza, un ir ideāli piemērots dzīvei Rīgas centrā.
Zaniet, lai vienotos par apskates laikiem.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums