Rīga, Centrs, Krāslavas iela

4 istabu dzīvoklis centrā

Cena

123 690 €

Platība

59 m2

Stāvs

1/6

Guļamistabas

3

Vannas istabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Kompakts 4-istabu dzīvoklis/telpas komercdarbībai jaunā modernā mājā. Logi iziet uz 2 ielu krustojumu - Jēkabpils un Krāslavas ielām.
Jaunbūvei Krāslava ielā 14 ir centrāls novietojums ar augstu potenciālu, tā atrodas tikai 5-7 min gājienā no Rīgas Centrālās stacijas, un ar projekta Rail Baltic realizāciju, novietojums kļūs īpaši ērts satiksmei ne tikai uz citām Rīgas pilsētas daļām, bet arī uz citām Latvijas, Baltijas un Eiropas pilsētām. Jau šobrīd ar jaunajiem Vivi vilcieniem, komfortabli var noklūt Viļņā un citās Latvijas pilsētās.

Blakus atrodas vairāki parki, skeitparks, pārtikas veikali un dažadu pakalpojumu sniedzēji. Jau šobrīd ar jaunajiem Vivi vilcieniem, komfortabli var noklūt Viļņā un citās Latvijas pilsētās.

Īpašums piemērots dažadai izmantošanai:
- pirmreizējais mājoklis vai pilsētas dzīvoklis (visos dzīvokļos ir pilnā apdare)
- telpas komercdarbībai (kafejnīca, salons, veikals vai birojs )
- investīciju objekts ( ilgtermiņa vai īstermina īrei), ēkā ir pieejami vairāki dzīvokļi 1.stāvā, kurus var ērti apkalpot vai arī apvienot. Tāpat iespējams pievienot telpas 2.stāvā, kas ir tieši virs konkrētā dzīvokļa.

Projektā ir pieejami 12 - 1 istabas studio, vienas un trīs guļamistabu dzīvokļi platībā no 16.80 – 58.90 m2, kas izvietoti ēkas 1 un 2.stāvā. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, vairākiem dzīvokļiem vitrīnu logi, daudz dienas gaismas. Ir pieejama autostāvvieta.

Cenas sākot no 38 000 EUR.

Nams ir sadalīts dzīvokļa īpašumos, zeme īpašumā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums