Rīga, Centrs, Krāsotāju iela

Divu istabu dzīvoklis Krāsotāju ielā 13

Cena

41 990 €

Platība

25 m2

Stāvs

5/5

Guļamistabas

1
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod dzīvokļus renovētā mājā Krāsotāju ielā 13, pastaigas attālumā līdz Ziedoņdārzam. Īpašuma atrašanās vieta sniedz iespēju apvienot klusumu un zaļojošu apkārtni ar pilsētas centra dzīvi un tā piedāvātajām ērtībām.

Renovētajā trīs ēku kompleksā pieejami 85 dzīvokļi un 9 autostāvvietas. Izvēloties dzīvokli, katram ir iespēja piemeklēt sev vēlamāko dzīvokļa atrašanās vietu – ar skatu uz ielu, pagalmu vai pāri Ziedoņdārza parkam. Dzīvokļi tiek piedāvāti bez iekšējās apdares, tādejādi ļaujot jaunajiem Īpašniekiem veikt remontdarbus pēc saviem ieskatiem.

Ēku renovācijas ietvaros ir atjaunotas fasādes, nomainīti logi, jumta segums, izbūvēti jauni inženiertīkli (ūdensapgāde un kanalizācija, apkures tīkli, elektroinstalācija), atjaunotas kāpņu telpas, piešķirot tām gaišumu un vēsturisku šarmu. Ēkas pieslēgtas pie centralizētas siltumapgādes, izbūvējot jaunus siltummezglus, izbūvēti jauni apkures tīkli, paredzot katrā dzīvoklī siltumskaitītāju ar attālināto rādījumu nolasīšanu. Teritorijā veikti apzaļumošanas un labiekārtošanas darbi.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums