Iecavas novads, Iecava, Jaunmūrnieki

Laukaimniecības zeme Iecavas novadā

Cena

65 000 €

Zeme

71 000 m2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod lauksaimniecības zemi “Jaunmūrnieki” Bauskas novada Iecavas pagastā.
Iecavas pagasts atrodas Latvijas centrālajā daļā, Zemgalē, Bauskas novada ziemeļos, kas izsenis zināms kā Latvijas līdzenumu centrs.
Iecavas pagasts robežojas ar Bauskas novada Codes pagastu, Dāviņu pagastu, Mežotnes pagastu, Stelpes pagastu un Vecumnieku pagastu, kā arī Jelgavas novada Salgales pagastu, Ķekavas novada Baldones pagastu un Olaines novada Olaines pagastu.
Pagasta centrs ir pilsēta Iecava. Pagasts atrodas 45 km attālumā uz dienvidiem no valsts galvaspilsētas Rīgas, 21 km uz ziemeļiem no novada centra Bauskas un 30 km attālumā uz austrumiem no valstspilsētas Jelgavas.
Zemes īpašums “Jaunmūrnieki” atrodas blakus valsts reģionālajam autoceļam P92 (Iecava – Stelpe). Lauksaimniecības zemes “Jaunmūrnieki” kopējā platība sastāda 7,1 ha.
95% no kopējās platības ir meliorētas.
Pagasts ietilpst Piejūras zemienes un Zemgales līdzenuma klimatiskajā rajonā, novada klimatu nosaka līdzenuma apstākļi un Baltijas jūras Latvijas piekrastes un Rīgas līča tuvums. Klimats ir nedaudz kontinentālāks nekā vidēji klimats Latvijā, tas ir samērā sauss un silts. Ziemas parasti ir salīdzinoši maigas, neveidojas stabila sniega sega.


Papildus informācija pa zemāk norādīto tālruni.


Broker image

Sazinies ar mums