Ādažu novads, Baltezers, Kraujas iela

Unikāla stila privātmāja pie Lielā Baltezera

Cena

990 000 €

Platība

695 m2

Zeme

3 690 m2

Stāvs

3

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Šī burvīgā ģimenes māja atrodas Pierīgā, dabas un ūdens tuvumā pie Lielā Baltezera. Mājā 2021. gadā ir veikts premium klases remonts, izmantotas jaunākās tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus. Interjera dizains izstaro mūsdienīgumu un eleganci, atspoguļojot īpašnieku apņēmību radīt neaizmirstamu mājokli. Grīdas segums – ozolkoka parkets, dekoratīvi koka sienas paneļi ar LED apgaismojumu. Viesistabā bio kamīns, kas rada mieru un siltumu katram brīdim. Jaunie īpašnieki būs priecīgi par augstas kvalitātes Yamaha audio un TV sistēmu, kas nodrošinās nevainojamu izklaides pieredzi. Virtuve aprīkota ar augstvērtīgu Miele sadzīves tehniku, kura nodrošina nevainojamu darbību un dizainu.
Kāpnes patiešām ir mājas pērle - tās ir ne tikai praktisks elements, bet arī arhitektūras šedevrs, kur ietverti apbrīnojami dekoratīvie elementi un dizainera radītais apgaismojums, padara šo kāpņu telpu par patiesu mākslas darbu. Ieeja mājā kļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu, kurā ikviens solis ir kā ceļojums cauri skaistumam!

Īpašums sastāv no:
-0,369 ha liela zemes gabala;
-Trīs stāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 695 m2.
Ēkas pirmajā stāvā plaša viesistaba, kabinets, ēdamistaba, virtuve, halle ar garderobi un viesu sanmezgls.
Otrajā stāvā halle, 3 guļamistabas, garderobe, 3 sanmezgli, atpūtas istaba.
Pagrabstāvā atpūtas zona ar baseinu ( garums 11m, dziļums 2.10m), auna, sanmezgls, noliktavas telpas, veļas mazgātava, tehniskā telpa un garāža 4 automašīnām.

Komunikācijas: gāzes apkure, ūdens, kanalizācija - “Ādažu Ūdens”. Mājā uzstādīti kondicionieri un ierīkota piespiedu ventilācija/rekuperācijas ierīce, kura nodrošina svaigu gaisu un labu mikroklimatu. Ēka ir labi uzturēta un teicamā tehniskā stāvoklī. Drošības risinājumus īpašumā nodrošina apsardzes kompānija. Internetu un TV mājā nodrošina Lattelecom pieslēgums. Grīdas apsildāmas (ūdens cirkulācija) ar iespēju regulēt siltuma daudzumu - guļamistabās radiatori.
Teritorija ir pilnībā labiekārtota ar dārza un teritorijas apgaismojumu un bruģētu teritoriju. Dārza labiekārtošanu veikusi dārzniecības firma. Zāliena un dārza laistīšanai ierīkota laistīšanas sistēma. Visu īpašuma teritoriju ieskauj skuju, lapu un augļu koki.

Rīgas centrs 15 km attālumā, Saulkrasti - 30 km attālumā.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums