KAIGAN VILLAS – modernas un energoefektīvas villas pie ezera

KAIGAN VILLAS - modernas un energoefektīvas villas pie ezera

KAIGAN VILLAS ir moderns, mūsdienu prasībām un augstākajām tehnoloģijām piesātināts projekts, kas sevī apvieno modernu dzīvesveidu un harmonisku mijiedarbību ar dabu. Tikai nepilnu 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, KAIGAN VILLAS atrodas Spuņciemā, nelielajā teritorijā starp Lielupi un Babītes ezeru – patiesi burvīgā vietā, kas nodrošinās patīkamu klusumu un mierpilnu ikdienas ritmu.

KAIGAN VILLAS projektu veido 26 privātmājas, kas pārdomāti izvietotas apjomīgā zemes gabalā, tādējādi garantējot plašuma, privātuma un brīvības sajūtu ikvienam ciemata iemītniekam. Projekts ir veidots kā autonoma un pašpietiekama teritorija, ar individuālu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu, kurā izmantoti atjaunojamie energoresursi. Jaunāko tehnoloģiju integrācija privātmāju būvniecības procesa ietvaros ir ļoti būtisks KAIGAN VILLAS elements, kas nodrošina ilgtspēju un iedzīvotāju ikdienas labsajūtu.
Respektējot 21. gadsimtam raksturīgo ekoloģisko domāšanu un tieksmi pēc zaļāka, dabai pietuvināta dzīvesveida, katra ēka garantē energoefektivitāti: inovatīvu ģeotermālo apkures sistēmu un izcilas kvalitātes jumta, fasādes un pamata siltinājumu. Tāpat katra ēka aprīkota ar viedajām tehnoloģijām, kas atvieglo iedzīvotāju ikdienas gaitas un nodrošina paaugstinātu komfortu, saviem iemītniekiem sniedzot lielisku iespēju izmantot savas viedierīces, lai virtuāli pārvaldītu ēkas klimatu, temperatūru, privātumu, apgaismojumu un citus mājokļa elementus.

KAIGAN VILLAS projekts iekļauj minimālas, vizuāli nevainojamas ēkas, kuru arhitektoniskais stils harmoniski saplūst ar apkārtējo dabu. Netālu esošā Babītes ezera UNESCO aizsargātās ekoloģiskās ainavas sniegušas iedvesmu un lieliski atspoguļojas izsmalcināto kastaņbrūno dzīvojamo ēku un privāto dārzu dizainā, gan arī apkārtējās teritorijas labiekārtojumā. Privātā ciemata vidū atrodas mierpilns dīķis, turklāt no katras privātmājas paveras brīnišķīgs skats uz gleznaino Babītes ezeru. Gan privātmāju dārzi, gan koplietojamā apkārtējā vide ir apzaļumota, ieturot atbilstošu attālumu starp ēkām un sniedzot patīkamu nošķirtības un privātuma sajūtu. Arī dzīvojamo māju jumtos zeļ un plaukst augi, kas KAIGAN VILLAS izceļ kā unikālu projektu, kas radīts, dziļi cienot un neierobežojot apkārtējās dabas vērtības.

Savukārt ēku iekštelpu interjers ir precīzi izplānots, lai nodrošinātu maksimālu komforta sajūtu un estētisku baudījumu. Katra privātmāja sastāv no trim guļamistabām, trim sanitārajiem mezgliem, tehniskās un saimniecības telpas, priekštelpas, kā arī apvienotas virtuves un dzīvojamās istabas zonas, kuru plašie logi vērsti uz privāto teritoriju. Iekšējā apdare, logi, durvis un santehnika ir veidota atbilstoši augstākās kvalitātes standartiem, tādējādi garantējot ērtu un patīkamu ikdienas dzīvi.

Tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas un Jūrmalas, KAIGAN VILLAS ir lieliska dzīves vieta tiem cilvēkiem, kuru ikdienas pienākumi rit pilsētas drūzmā, taču dienas noslēgumu un brīvdienas ir vēlme pavadīt mierpilnā, dabas krāšņumā ieskautā vidē.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums