Babītes novads, Salas pagasts, Katrīnas iela

KAIGAN VILLAS - īpašums pie ezera

Cena

1 276 200 €

Platība

340 m2

Zeme

2 500 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

KAIGAN VILLAS ir moderns, mūsdienu prasībām un augstākajām tehnoloģijām piesātināts projekts, kas sevī apvieno modernu dzīvesveidu un harmonisku mijiedarbību ar dabu. Tikai nepilnu 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, KAIGAN VILLAS atrodas Spuņciemā, teritorijā starp Lielupes upi un Babītes ezeru – patiesi burvīgā vietā, kas nodrošinās patīkamu klusumu un mierpilnu ikdienas ritmu.

Betons, stikls, koks, augstvērtīgā apdare un kvalitatīvas iebūvētās mēbeles apvieno sevī ilgtspējīgumu un dabiskumu, kas papildināta ar dabas tuvumu – ezeru, priedēm, smilgām un putnu čalām. Villa ar kopējo platību - 340 kv.m.(lietderīgā platība - 284 kv.m. un terase 56 kv.m.). Mūsdienīgā vienstāvu villa ir ar skatu uz Babītes ezeru.
Villas lieliskais plānojums piedāvā ieejas zonu ar priekštelpu, kura organiski pāriet plašā viesistabā ar iebūvētu Leicht Bossa virtuvi un Miele sadzīves tehniku, kas integrēta kopējā KNX viedās mājas sistēmā.

Mājā ir 4 guļamistabas, 3 vannas istabas un viesu tualete, tehniskā telpa, garaža 2 auto. Vannas istabu aprīkojumā uzstādīta Geberit santehnika un vannas istabas mēbeles, un Spāņu Tres vannas istabu aprīkojums, dizains un modernā funkcionalitāte. Ēkā ir izvietotas vairākas palīgtelpas un tehniskās telpas. Galvenajai guļamistabai ir plaša garderobe ar iebūvētajām mēbelēm un sava vannas istaba. Mājas grīdas segumu veido plati ozolkoka dēļi, griestu apdarei izmantotas liepas koka redeles un ozolkoka akustiskie paneļi. Flīžu klājumiem izmantotas Porcelanosa flīžu kolekcijas.
Villas apkure tiek nodrošināta ar ģeotermālo apkures sistēmu. Ar M-tec systems siltumsūkņiem tiek iegūts optimāls mikroklimats ar minimālām atjaunojamās enerģijas izmaksām. Ventilāciju, kondicionēšanu un siltuma atgūšanu mājā nodrošina Zehnder Group iekārtas.

Mājas fasādi veido atklāts betons un dedzināta Sibīrijas lapegle, logiem un fasādei izmantoti Schuco sistēmas un energoefektīvie stiklojumi, villai ir “zaļais jumts” ar automātisko kapilāro laistīšanas sistēmu augiem. Kaigan villas arhitektūru, dizainu un aprīkojumu trijos vārdos var raksturot - moderni, energoefektīvi un tehnoloģiski. Pilns tehniskais apraksts pieejams pēc pieprasījuma.

KAIGAN VILLAS projektu veido 26 privātmājas, kas pārdomāti izvietotas apjomīgā zemes gabalā, tādējādi garantējot plašuma, privātuma un brīvības sajūtu ikvienam ciemata iemītniekam. Projekts ir veidots kā autonoma un pašpietiekama teritorija, ar individuālu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu, kurā izmantoti atjaunojamie energoresursi. Jaunāko tehnoloģiju integrācija privātmāju būvniecības procesa ietvaros ir ļoti būtisks KAIGAN VILLAS elements, kas nodrošina ilgtspēju un iedzīvotāju ikdienas labsajūtu. Respektējot 21. gadsimtam raksturīgo ekoloģisko domāšanu un tieksmi pēc zaļāka, dabai pietuvināta dzīvesveida, katra ēka garantē energoefektivitāti: inovatīvu ģeotermālo apkures sistēmu un izcilas kvalitātes jumta, fasādes un pamata siltinājumu. Tāpat katra ēka aprīkota ar viedajām tehnoloģijām, kas atvieglo iedzīvotāju ikdienas gaitas un nodrošina paaugstinātu komfortu, saviem iemītniekiem sniedzot lielisku iespēju izmantot savas viedierīces, lai virtuāli pārvaldītu ēkas klimatu, temperatūru, privātumu, apgaismojumu un citus mājokļa elementus.

KAIGAN VILLAS projekts iekļauj minimālas, vizuāli nevainojamas ēkas, kuru arhitektoniskais stils harmoniski saplūst ar apkārtējo dabu. Blakus esošā Babītes ezera UNESCO aizsargātās ekoloģiskās ainavas sniegušas iedvesmu apkārtējās teritorijas labiekārtojumā. Privātā ciemata vidū parka zonā atrodas dīķis, turklāt no katras privātmājas paveras brīnišķīgs skats uz gleznaino Babītes ezeru. Gan privātmāju dārzi, gan koplietojamā apkārtējā vide ir apzaļumota, ieturot atbilstošu attālumu starp ēkām un sniedzot privātuma sajūtu. Arī dzīvojamo māju jumtos zeļ un plaukst augi, kas KAIGAN VILLAS izceļ kā unikālu projektu, kas radīts, dziļi cienot un neierobežojot apkārtējās dabas vērtības.

Tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas un Jūrmalas, KAIGAN VILLAS ir lieliska dzīves vieta tiem cilvēkiem, kuru ikdienas pienākumi rit pilsētas drūzmā, taču dienas noslēgumu un brīvdienas ir vēlme pavadīt mierpilnā, dabas krāšņumā ieskautā vidē blakus ezeram.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums