Babītes novads, Salas pagasts, Katrīnas iela

KAIGAN VILLAS - mūsdienīgas un energoefektīvas villas pie ezera

Cena

1 347 345 €

Platība

250 m2

Zeme

2 500 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

KAIGAN VILLAS ir moderns, mūsdienu prasībām un augstākajām tehnoloģijām piesātināts projekts, kas sevī apvieno modernu dzīvesveidu un harmonisku mijiedarbību ar dabu. Tikai nepilnu 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, KAIGAN VILLAS atrodas Spuņciemā, nelielajā teritorijā starp Lielupi un Babītes ezeru – patiesi burvīgā vietā, kas nodrošinās patīkamu klusumu un mierpilnu ikdienas ritmu.

Betons, stikls, koks, augstvērtīgā apdare un mēbeles apvieno sevī ilgtspējīgumu un dabiskumu, kas papildināta ar tiešu dabas klātbūtni – ūdeņu klajumu, priedēm, smilgām un putnu čalām.

250 m2 villa sastāv no divām daļām, ēkas pirmajā līmenī izvietojas neliels dzīvoklis, birojs, vai studija ar savu bruģētu terasi, savukārt otrajā līmenī - vienstāvu villa ar lielu terasi, kas vērsta uz gleznaino Babītes ezeru. Liela priekštelpa ved uz plašu viesistabu ar iebūvētu riekstkoka Leicht Bossa virtuvi un Miele sadzīves tehniku, kas integrēta kopējā KNX viedās mājas sistēmā. Mājā ir 3 guļamistabas, 2 vannas istabas un viesu tualete. Vannas istabu aprīkojumā satiekas, Geberit santehnikas un mēbeļu, un Spāņu Tres vannas istabu aprīkojuma, dizains un modernā funkcionalitāte. Ēkā ir arī vairākas palīgtelpas un tehniskās telpas. Galvenajai guļamistabai ir plaša garderobe ar iebūvētajām mēbelēm un vannas istaba. Stikloto garāžu divām automašīnām iespējams pārveidot par studiju vai kabinetu. Mājas grīdas segumu veido 240 mm plati ozolkoka dēļi, griestu apdarei izmantotas liepas koka redeles un ozolkoka akustiskie paneļi. Flīžu klājumiem izmantotas Porcelanosa inovatīvās flīžu kolekcijas. Villas apkuri nodrošina ģeotermālā apkures sistēma. Ar M-tec systems siltumsūkņiem tiek iegūts optimāls mikroklimats ar minimālām atjaunojamās enerģijas izmaksām. Ventilāciju, kondicionēšanu un siltuma atgūšanu mājā nodrošina Zehnder Group iekārtas. Mājas fasādi veido atklāts betons un dedzināta Sibīrijas lapegle, logiem un fasādei izmantoti Schuco sistēmas un energoefektīvie stiklojumi, villai ir “zaļais jumts” ar automātisko kapilāro laistīšanas sistēmu augiem. Kaigan villas arhitektūru, dizainu un aprīkojumu trijos vārdos var raksturot - moderni, energoefektīvi un tehnoloģiski! Pilns tehniskais apraksts pieejams pēc pieprasījuma.

KAIGAN VILLAS projektu veido 26 privātmājas, kas pārdomāti izvietotas apjomīgā zemes gabalā, tādējādi garantējot plašuma, privātuma un brīvības sajūtu ikvienam ciemata iemītniekam. Projekts ir veidots kā autonoma un pašpietiekama teritorija, ar individuālu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu, kurā izmantoti atjaunojamie energoresursi. Jaunāko tehnoloģiju integrācija privātmāju būvniecības procesa ietvaros ir ļoti būtisks KAIGAN VILLAS elements, kas nodrošina ilgtspēju un iedzīvotāju ikdienas labsajūtu. Respektējot 21. gadsimtam raksturīgo ekoloģisko domāšanu un tieksmi pēc zaļāka, dabai pietuvināta dzīvesveida, katra ēka garantē energoefektivitāti: inovatīvu ģeotermālo apkures sistēmu un izcilas kvalitātes jumta, fasādes un pamata siltinājumu. Tāpat katra ēka aprīkota ar viedajām tehnoloģijām, kas atvieglo iedzīvotāju ikdienas gaitas un nodrošina paaugstinātu komfortu, saviem iemītniekiem sniedzot lielisku iespēju izmantot savas viedierīces, lai virtuāli pārvaldītu ēkas klimatu, temperatūru, privātumu, apgaismojumu un citus mājokļa elementus.

KAIGAN VILLAS projekts iekļauj minimālas, vizuāli nevainojamas ēkas, kuru arhitektoniskais stils harmoniski saplūst ar apkārtējo dabu. Netālu esošā Babītes ezera UNESCO aizsargātās ekoloģiskās ainavas sniegušas iedvesmu un lieliski atspoguļojas izsmalcināto kastaņbrūno dzīvojamo ēku un privāto dārzu dizainā, gan arī apkārtējās teritorijas labiekārtojumā. Privātā ciemata vidū atrodas mierpilns dīķis, turklāt no katras privātmājas paveras brīnišķīgs skats uz gleznaino Babītes ezeru. Gan privātmāju dārzi, gan koplietojamā apkārtējā vide ir apzaļumota, ieturot atbilstošu attālumu starp ēkām un sniedzot patīkamu nošķirtības un privātuma sajūtu. Arī dzīvojamo māju jumtos zeļ un plaukst augi, kas KAIGAN VILLAS izceļ kā unikālu projektu, kas radīts, dziļi cienot un neierobežojot apkārtējās dabas vērtības.

Tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas un Jūrmalas, KAIGAN VILLAS ir lieliska dzīves vieta tiem cilvēkiem, kuru ikdienas pienākumi rit pilsētas drūzmā, taču dienas noslēgumu un brīvdienas ir vēlme pavadīt mierpilnā, dabas krāšņumā ieskautā vidē.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums