Garkalnes novads, Upesciems, Elenburgas iela

Energoefektīva premium klases privātmāja | REZIDENCES UPE

Cena

576 840 €

Platība

302 m2

Zeme

1 237 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iespēju iegādāties īpašumu - īre ar izpirkuma tiesībām, tiesības lietot nekustamo īpašumu, pakāpeniski to izpērkot.

Rezidences UPE ir A klases energoefektīvs, moderns un izsmalcināti mūsdienīgs privātmāju komplekss, kas atrodas tikai 20 kilometru attālumā no Rīgas centra – Upesciemā. Kopumā Rezidences UPE plānojas 10 privātmājas.

Māja Elenburgas ielā nr.61 ir viena no pirmajām pabeigtajām energoefektīvajām mājām. Māja ir ar pilnu apdari un iebūvētām priekšnama un sanitāro mezglu mēbelēm.
Mājas Elenburgas ielā nr. 61 īpašums sastāv no:
-1237 m2 liela zemes gabala;
-Divu stāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 301,90 m2;
-Dzīvojamā platība 262,2 m2;
-Terase 39,7 m2;
- Garāža 1 automašīnai.

Jau sākotnēji ēkas energoefektivitāti nodrošina fibo pamatu bloku mūra pamati, siltinātas gāzbetona bloku mūra ārsienas, dobto dzelzsbetona pārseguma paneļu pārsegums. Savietots koka spāru jumts ar valcprofila segumu, kurš veido mansarda stāva griestus.
Papildus mājas energoefektivitāti nodrošina:

- Jumta siltinājums 50 cm (vate), gala sienu siltinājums – 20 cm, ārsienu – 15 cm
- PVC 3 stiklu pakešu energoefektīvi logi un vitrīnas
- Speciāla pasūtījuma ārdurvis (10 cm biezumā)
- Apkure – gaisa siltumsūknis
- Mājas jumts ir sagatavots tā, lai uz tā varētu izvietot un pieslēgt saules paneļus.
- Ūdensapgāde - pieslēgums pie centralizētās ūdensapgādes tīkliem.
- Elektrība - pieslēgums pie elektorapgādes tīkliem.
- Mājas bāzes mēbelējumā ietilps - iebūvētas priekšnama unn sanitāro mezglu mēbeles.
- Virtuves zona izveidota tā, lai ērti un plaši pārredzama pagalma teritorija.

Mājā ir 3 sanmezgli. Sanitārie mezgli aprīkoti ar funkcionālām mēbelēm, kas izgatavotas no mūsdienīgiem, telpu specifikai atbilstošiem materiāliem.
Izteiktu plašuma, gaišuma un telpiskuma sajūtu mājā rada lieli vitrīnu logi un gaismu spēle viscaur mājai. Apgaismojumam izmantoti dažādi dizaina gaismas ķermeņi, kas iestrādāti gan mēbeļu virsmu apakšās, gan kāpņu margās, gan griestos, gan sienās.

Ēkas drošības nodrošināšanai uzstādīta autonoma signalizācija (abos stāvos un garāžā) un domofons.
Mājas garāžā vieta paredzēta 1 automašīnai. Garāžai elekrtiskās durvis uz pults. Garāžas grīda apstrādāta ar epoksīdu vieglai un pārdomātai uzkopšanai. Garāžā saimnieciskā santehnika (krāns). Siltumu garāžā regulē ar vienīgo radiatoru visā ēkā. Garāžā iestrādāta elektromobīļa uzlādes ligzda.
Āra teritorija pie nodošanas tiks nodrošināta ar uzbērtu melnzemi un iesētu zaļo zālāju.

Ciemata teritorijā atrodas 10 īpašumi ar labiekārtotiem zemes gabaliem no 1200 līdz 1800 kvadrātmetriem, ar mūsdienīgām un plašām dzīvojamajām ēkām platībās no 230 līdz 310 kvadrātmetriem, kas jaunajiem īpašniekiem tiek piedāvātas ar dizaineru izstrādātu augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari, tajā skaitā iebūvētām mēbelēm, santehniku un virtuves aprīkojumu.

Arhitekti - SIA "Baltex Group" Ilgvars Gravnieks, Oskars Brokāns, Vladlens Kurajevs.
Projekta lakoniskais nosaukums ne tikai atspoguļo apdzīvoto vietu, kurā atrodas, bet arī konkrētās ielas, kuru garumā slejas unikālās, tumšos toņos apvītās ēkas. Upeņu, Plūmju un Elenburgas ielas – tās apvīs Rezidences UPE mājokļus, atspoguļojot tiem raksturīgo funkcionalitāti, mūsdienīgumu un izcilu dzīves un vides kvalitāti.
Mierpilnajā un ainaviskajā privātmāju kompleksā Rezidences UPE plānots uzbuvēt desmit vienota un ieturēta skandināvu arhitektūras stila privātmājas. Atrašanās vien pāris minūšu brauciena attālumā no pulsējošās galvaspilsētas Rīgas, padara dzīvi šī projekta ietvaros par īpaši pievilcīgu tiem, kuru ikdienas pienākumi pildāmi galvaspilsētā un kuriem, lai sasniegtu patiesu dvēseles idilli, nepieciešams izjust mieru, klusumu un dabas tuvumu atelpas brīžos.

Rezidences UPE ir mūsdienīgs komplekss, kura apkārtne nodrošina tā rezidentus ar pilnvērtīgu dzīves baudījumu. Projekta apkaimē ir pieejamas tādas labiekārtotas atpūtas vietas kā: muižas parks, Alberta dīķis, Pētera dīķis un citas pludmales pie neskaitāmajiem Upesciema dīķiem. Savukārt aktīvās atpūtas cienītājiem tuvumā ir pieejams Wake parks un Upesciema stadions. Nenoliedzama priekšrocība ir attīstītā infrastruktūra – apkārtnē kursē Rīgas Satiksmes transports, atrodas Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Tautas bibliotēka, ārsta privātprakse, dienas centrs un veikali, publiskās zonas ir nodrošinātas ar apgaismotiem ceļiem, ietvēm un veloceliņiem.

Dzīve Rezidences UPE ir raksturojama kā harmoniska, droša un mūsdienīga. Meža un ūdens tuvums nodrošina ekoloģiski tīru un dabisku vidi, kas padara Rezidences UPE par ideālu vietu cilvēkiem ar augstām prasībām gan pret estētisko vidi sev apkārt, gan veselību un dzīves ērtībām.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums