Garkalnes novads, Upesciems, Plūmju iela

REZIDENCES UPE | Premium klases privātmājas

Cena

501 840 €

Platība

343 m2

Zeme

1 841 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Rezidences UPE ir A klases energoefektīvs, moderns un izsmalcināti mūsdienīgs privātmāju komplekss, kas atrodas tikai 20 kilometru attālumā no Rīgas centra – Upesciemā. Kopumā Rezidences UPE plānojas 10 privātmājas.
Māja Plūmju ielā 6 šobrīd ir būvniecības stadijā. Un to šobrīd var iegādāties ar pelēko apdari.

Mājas Plūmju ielā nr. 6 īpašums sastāv no:
- 1841 m2 liela zemes gabala;
- Divu stāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 343,3 m2;
- Dzīvojamā platība 278,8 m2;
- Terase 41,4 m2;
- Garāža 2 automašīnām.

Jau sākotnēji ēkas energoefektivitāti nodrošina fibo pamatu bloku mūra pamati, siltinātas gāzbetona bloku mūra ārsienas, dobto dzelzsbetona pārseguma paneļu pārsegums. Savietots koka spāru jumts ar valcprofila segumu, kurš veido mansarda stāva griestus.
Papildus mājas energoefektivitāti nodrošinās:
- Jumta siltinājums 50 cm (vate), gala sienu siltinājums – 20 cm, ārsienu – 15 cm
- PVC 3 stiklu pakešu energoefektīvi logi un vitrīnas
- Speciāla pasūtījuma ārdurvis (10 cm biezumā)
- Apkure – gaisa siltumsūknis
- Mājas jumts būs sagatavots tā, lai uz tā varētu izvietot un pieslēgt saules paneļus.
- Ūdensapgāde - pieslēgums pie centralizētās ūdensapgādes tīkliem.
- Elektrība - pieslēgums pie elektorapgādes tīkliem.

Izteiktu plašuma, gaišuma un telpiskuma sajūtu mājā rada lieli vitrīnu logi un gaismu spēle viscaur mājai.
Mājas garāžā vieta paredzēta 2 automašīnām.

Ciemata teritorijā atrodas 10 īpašumi ar labiekārtotiem zemes gabaliem no 1200 līdz 1800 kvadrātmetriem, ar mūsdienīgām un plašām dzīvojamajām ēkām platībās no 230 līdz 310 kvadrātmetriem, kas gala versijā jaunajiem īpašniekiem tiek piedāvātas ar dizaineru izstrādātu augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari, tajā skaitā iebūvētām mēbelēm, santehniku un virtuves aprīkojumu.
Arhitekti - SIA "Baltex Group" Ilgvars Gravnieks, Oskars Brokāns, Vladlens Kurajevs.
Projekta lakoniskais nosaukums ne tikai atspoguļo apdzīvoto vietu, kurā atrodas, bet arī konkrētās ielas, kuru garumā slejas unikālās, tumšos toņos apvītās ēkas. Upeņu, Plūmju un Elenburgas ielas – tās apvīs Rezidences UPE mājokļus, atspoguļojot tiem raksturīgo funkcionalitāti, mūsdienīgumu un izcilu dzīves un vides kvalitāti.
Mierpilnajā un ainaviskajā privātmāju kompleksā Rezidences UPE plānots uzbuvēt desmit vienota un ieturēta skandināvu arhitektūras stila privātmājas. Atrašanās vien pāris minūšu brauciena attālumā no pulsējošās galvaspilsētas Rīgas, padara dzīvi šī projekta ietvaros par īpaši pievilcīgu tiem, kuru ikdienas pienākumi pildāmi galvaspilsētā un kuriem, lai sasniegtu patiesu dvēseles idilli, nepieciešams izjust mieru, klusumu un dabas tuvumu atelpas brīžos.
Rezidences UPE ir mūsdienīgs komplekss, kura apkārtne nodrošina tā rezidentus ar pilnvērtīgu dzīves baudījumu. Projekta apkaimē ir pieejamas tādas labiekārtotas atpūtas vietas kā: muižas parks, Alberta dīķis, Pētera dīķis un citas pludmales pie neskaitāmajiem Upesciema dīķiem. Savukārt aktīvās atpūtas cienītājiem tuvumā ir pieejams Wake parks un Upesciema stadions. Nenoliedzama priekšrocība ir attīstītā infrastruktūra – apkārtnē kursē Rīgas Satiksmes transports, atrodas Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Tautas bibliotēka, ārsta privātprakse, dienas centrs un veikali, publiskās zonas ir nodrošinātas ar apgaismotiem ceļiem, ietvēm un veloceliņiem.
Dzīve Rezidences UPE ir raksturojama kā harmoniska, droša un mūsdienīga. Meža un ūdens tuvums nodrošina ekoloģiski tīru un dabisku vidi, kas padara Rezidences UPE par ideālu vietu cilvēkiem ar augstām prasībām gan pret estētisko vidi sev apkārt, gan veselību un dzīves ērtībām.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums