Jūrmala, Lielupe, 19. linija 1

Ekskluzīva savrupmāja Jūrmalā

Cena

8 450 000 €

Platība

1 221 m2

Zeme

7 075 m2

Stāvs

3

Guļamistabas

8
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Ekskluzīvs un unikāls piedāvājums Baltijas populārākajā kūrortpilsētā - Jūrmalā. Izsmalcinātā trīsstāvu privātmāja atrodas klusā, noslēgtā un ļoti skaistā vietā, pašā jūras krastā. Jūra ir tikai vienas minūtes gājiena attālumā.
Privātmāja ar kopējo platību 1220.9 m2 iekļauj sevī visas nepieciešamās telpas dzīvošanai un atpūtai - plaša un eleganta viesistaba, astoņas guļamistabas, divas virtuves, vairāki kabineti, vannas istabas, garderobes telpas un citas istabas bērniem un personālam, kā arī mājas kinoteātris, biljarda zāle, trenažieru zāle, baseins, spa zona ar tvaika pirti un vīna pagrabs. Māja ir pilnībā remontēta, mēbelēta un aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. No visām istabām paveras pasakains skats uz jūru un labiekārtoto piemājas teritoriju, greznais interjers ar spilgtiem akcentiem rada siltuma un mājīguma sajūtu. Iekopta un apzaļumota piemājas teritorija 7075 m2 platībā. Šeit Jūs varēsiet atpūsties no pilsētas burzmas un izbaudīt skaistas dabas ainavas.
Izsmalcināta un ļoti plaša privātmāja Jūrmalā - ideāla izvēle komfortablai dzīvošanai un atpūtai! Šī māja nevienu neatstās vienaldzīgu!
Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Izteikti klasiskā stila ēka celta 1928. gadā pēc slavenā arhitekta Eižena Laubes projekta kā vasarnīca sabiedriskajam darbiniekam Jānim Dāvim (1867–1959). Jānis Dāvis (1867 – 1959) bija pazīstams kā veiksmīgs Latvijas brīvvalsts laika uzņēmējs nekustamo īpašumu jomā, arī publicists, pedagogs un pretalkohola kustības vadītājs. Sastādījis vairākas mācību grāmatas. Viņa izdoto ābeci par paraugu ņēmuši turpmāko ābeču autori. Bijis arī liels mecenāts, atdāvinājis zemes skolu celšanai, kā arī novēlējis īpašumus Latvijas Universitātei. Pēc Otrā pasaules kara ēkā dzīvojis LPSR Augstākās Padomes Prezidija priekšsēdētājs Augusts Kirhenšteins.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums