Jūrmala, Melluži, Mētru iela

Ērts un mājīgs ģimenes īpašums Mellužos blakus mežam

Cena

435 000 €

Platība

395 m2

Zeme

2 919 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties jauku un komfortablu ģimenes īpašumu Jūrmalā, Mellužos, starp jūru un Lielupi, priežu meža ieskautā teritorijā, netālu no upes. Līdz jūrai 15 minūtes ar kājām. Melluži ir kluss un zaļš Jūrmalas rajons ar labu infrastruktūru un ērtu sabiedriskā transporta tuvumu.
Īpašums sastāv no plaša, iekopta zemesgabala ar kopējo platību - 2919 kv.m, ar iespaidīgu staltu tūju dzīvžogu un 100 gadīgām priedēm uz tā, daļa teritorijas atstāta kā dabīgs meža mellenājs.
Uz zemes gabala izvietota 2 stāvu dzīvojamā māja ar kopējo platību 395. kv.m.
Mājas plānojums piedāvā -
1stāvā - ieejas zonu un plašu ieejas halli, atsevišķu virtuvi un ēdamzonu, kabinetu, dzīvojamo un TV istabu ar kamīnu un izeju uz nelielu terasi, kur labā laikā baudīt rīta kafiju vai tēju. Vēl 1 stāvā atrodas veļas telpa un katlu telpa, garaža 1 auto(auto stāvvieta vēl 2 auto pie mājas), tualete un dušas telpa,
Mājas 2 stāvā - atrodas 3 guļamistabas, garderobes telpa, viena liela un plaša vannas istaba ar tualeti, vannu, dušas kabīni. Mājas 1 un 2 stāvs savienots ar skaistām un kvalitatīvām koka kāpnēm(osis). Māja celta 2008.gadā, nodota ekspluatāciā, telpu remonts un iebūvēto mēbeļu un tehnikas maiņa pēdējo reizi veikta pirms 8 gadiem.
Blakus dzīvojamai mājai, uz teritorijas izvietota arī neliela viesu māja ar dzīvojamo istabu vannas istabu, tvaka pirti, viesu guļamistabu.
Īpašuma pārdošanas cenā iekļautas visas iebūvētās mēbeles un iebūvētais aprīkojums. Mākslas priekšmeti, mīkstās mēbeles, gaismekļi, personīgās lietas, kustamā manta, interjera dekori un āra siltumnīca - nav iekļauti pārdošanas cenā.
Mājas apkure - gāze, vietējais ūdens(sava spice) un vietējā kanalizācija(ir iespēja pieslēgties pilsētas ūdenim un kanalizācijai), internets.
Īpašuma priekšrocības ir klusā un zaļā atrašanās vieta, privātums, jaukais un mājīgais telpu interjers, kamīns, plašais un zaļais zemes gabals.
Līdz jūrai tikai 1 km. Lieliska iespēja dzīvot skaistā ainaviskā vietā Jūrmalā blakus priežu parkam.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums