Mārupes novads, Mārupe, Viktorijas iela

Jauna, kvalitatīva māja Pierīgā. Grey Stone Villa

Cena

650 000 €

Platība

305 m2

Zeme

1 292 m2

Stāvs

1

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Projekts GREY STONE VILLAS 2024. gadā ir saņēmis Būvniecības gada balvu nominācijā ''Jauna dzīvojamā ēka".

Pārdod jaunu māju 7 māju kompleksā - Grey Stone Villas, kurā ilgtspējīgs dizains satiekas ar augstu funkcionalitāti un izcilu energoefektivitāti.
Jaunā māja atrodas Dzilnuciemā, blakus Piņķiem, kas ir rokas stiepiena attālumā no galvaspilsētas, turklāt jūra un lidosta atrodas 15 minūšu attālumā. Tuvumā atrodas ainavisks priežu mežs.
Ēkas kopējā platība ir 305 m2 (200 m2 dzīvojamā platība, 105 m2 nojume 2 automašīnām un terase) . Zemes gabals 1292 m2 platībā. Ir uzstādīta elektroauto uzlādes stacija.
Plānojums veidots tā, lai būtu pēc iespējas efektīvāks –liela viesistaba ar virtuves zonu, trīs guļamistabas, darba kabinets, divas plašas vannasistabas un noliktavas telpa. 3.10 metru augstie griesti rada vēl lielāku plašuma un brīvības izjūtu.

Apdarē izmantotas itāļu akmens masas flīzes, “Boen” ozola dēļu siltās grīdas, kā arī augstākās kvalitātes “Geberit” santehnika, “Axor” ūdens krāni un “PAA” akmens masas vannas.

Pašlaik GREY STONE VILLAS ir viens no kvalitatīvākajiem privātmāju ciematiem Pierīgā, projekts atbilst “tuvu nulles enerģijas ēkas” prasībām, kas nozīmē, ka ikmēneša uzturēšanas maksa nepārsniedz 200 EUR. Turklāt, ja būsi devies izbraukumā un izslēdzis visas sistēmas, tad rēķini būs tuvu nullei. Tas ir iespējams, pateicoties pārdomātai tehnoloģiju izvēlei, piemēram, “Bosch” zemes siltumsūknim ar siltajām grīdām, ko uzskata par pašlaik efektīvāko, izdevīgāko un mūsdienīgāko mājas apsildes risinājumu. Tāpat villās ietilpst rekuperācijas sistēma ar gaisa mitruma vadību, kas nodrošinās pastāvīgi ideālu klimatu un mitruma līmeni, nesatraucotes par uzsildītā gaisa zudumiem. Liela nozīme ir arī augstākās kvalitātes alumīnija stikla logu konstrukcijām ar trīs stiklu paketēm bez horizontāliem dalījumiem – tās nodrošinās izcilu siltumizolāciju.

Netālu ir attīstīta infrastruktūra ar izglītības iestādēm, medicīnas iestādēm, tirdzniecības centriem un veikaliem. Turklāt tuvumā ciematam atrodas arī skaists meža ezers, zirgu staļļi, Viesturu un Jūrmalas golfa laukumi, meža takas ar pastaigu iespējām, kā arī veloceliņi.

Droši sazinies par apskates un iegādes iespējām.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums