Rīga, Brēmenes iela

Eleganta ptivātmāja Mežaparkā pie ezera

Cena

3 500 000 €

Platība

1 098 m2

Zeme

3 219 m2

Stāvs

3

Guļamistabas

8
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājama iegādāties īpašumu Rīgas visskaistākajā vietā - Mežaparkā. Īpašums sastāv no klasiskā stilā celtas elegantas privātmājas un 3219 m2 plaša zemes gabala. Īpašums atrodas klusā vietā blakus Ķīšezeram.

Privātmāja ar kopējo platību 1098 m2 trīs stāvos iekļauj sevī visas nepieciešamās telpas dzīvošanai un atpūtai - plaša un eleganta viesistaba ar kamīnu, ēdamistaba, virtuves zona, astoņas guļamistabas, kabinets, vannas istabas, garderobes telpas un citas istabas bērniem un personālam, kā arī baseins, spa zona ar tvaika pirti un saunu. Māja ir pilnībā gatava dzīvošanai, mēbelēta un aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, gāzes apkures sistēmu un visām pilsētas komunikācijām. No visām istabām paveras pasakains skats gan uz ezeru, gan labiekārtoto piemājas dārza teritoriju. Mājas greznais interjers rada siltuma un mājīguma sajūtu. Jaukām vasaras vakaru pasēdēšanām pie mājas ir labiekārtota un plaša terase. Šeit Jūs varēsiet atpūsties no pilsētas burzmas un izbaudīt skaistas dabas ainavas.

Izcils īpašums zaļā un klusā vietā Mežaparkā.

Izsmalcināta un plaša privātmāja Mežaparkā- ideāla izvēle komfortablai dzīvošanai un atpūtai! Šī māja nevienu neatstās vienaldzīgu!


Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums