Rīga, Centrs, Andreja Pumpura iela

Restorāna telpas Rīgas Klusajā centrā ar terasi

Cena

630 000 €

Platība

182 m2

Stāvs

1/6
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Restorāns meklē saimnieku!
Piedāvājam iegādei perfekta plānojuma telpas ar ideālu lokāciju restorānam Rīgas Klusajā Centrā - Andreja Pumpura un Jura Alunāna ielu stūrī, rajons, kas slavens ne tikai ar kafejnīcām, vīna saloniem un restorāniem, bet kur arī ir koncentrējušies vieni no pieprasītākajiem nekustamajiem īpašumiem Rīgā. Vienlaicīgi šis rajons Rīgā tiek dēvēts par vēstniecību rajonu, tieši pretī restorānam ir Zviedrijas, Lielbritānijas vēstniecības, blakus Turcijas vēstniecība.Tuvākajās ielās koncentrējas vēl dažu valstu vēstniecības. Nebūs pārspīlēts, ja teiksim Jums ir iespēja iegādāties restorānu ar savu vēsturi un klientu loku, vienā no Eiropas skaistākajām pilsētām Rīgā, unikāla vēstures mantojuma -jūgenstila arhitektūras rajonā.
Rīgas restorāni saskaras ar sezonalitāti, jo tūristu apmeklējums lielāks ir vasaras periodā. Restorāna plānojums ir optimāls šīs lokācijas klientu pieprasījumam gan ziemā, gan vasarā, jo iekštelpās ir iespējams izveidot ap 70 sēdvietām un tik pat sēdvietas papildus ir vasaras terasē no aprīļa līdz oktobra beigām. Konkrētā restorāna vasaras terase ir ļoti populāra un ir bijusi Top 3 Rīgā, pēc viesu vērtējuma. Restorāna viesu zonā ir iekārtotas 3 viesu tualetes, bāra zona un lete ar pagrabu alus vai vīna mucām.
Virtuves un palīgtelpās ir izveidota pastiprināta ventilācija, ir ventilācija viesu zonā, iekārtota aukstuma kamera produktu uzglabāšanai, ir darbinieku garderobe, darbinieku atseviška WC ar dušu un nelielas biroja telpas. Īpaši efektīva no restorāna biznesa viedokļa ir ieeja,kas ir no divu ielu krustojuma, attiecīgi šeit satiekas divu ielu plūsmas, kas nodrošina labāku restorāna redzamību un piekļūšanu. Tāpat ir pieejama otra ieeja no fasādes un atsevisķa ieeja palīgtelpās, kas atbilst visām sanitārajām un ugundrošibas, evakuācijas prasībām.
Ēka atrodas netālu no centrālās Kr.Valdemāra ielas, kur ātri un ērti var nokļūt jebkurā pilsētas vietā. Gājiena attālumā ir Mākslas Muzejs, Brīvības piemineklis, Latvijas Nacionālā opera, un vairāki teātri. Blakus ēkai ir atļautas stāvvietas visas ielas garumā, kur vienmēr var atrast vietu Jūsu automāšinai.
Laba investīcija nekustamajā īpašumā Jūsu restorāna veiksmīgam biznesam!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums