Rīga, Pļavnieki, Andreja Saharova iela

Tirdzniecības centrs Pļavniekos

Cena

2 000 000 €

Platība

3 287 m2

Zeme

2 749 m2

Stāvs

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Zemes gabals ar kopējo platību 2749 m2 un uz tā atrodošā divstāvu (plus cokola stāvs) ēka ar platību 3287 m2 – tirdzniecības centrs, lielākā daļa telpu ir iznomātas.

Īpašums atrodas Rīgas teritorijas plānojuma teritorijā DzD1, kurā galvenais atļautais izmantošanas veids ir Daudzdzīvokļu māju apbūve. Papildizmantošanas veidi ir: Rindu māju apbūve, Biroju ēku apbūve, Tirdzniecības vai pakalpojumu objektu apbūve, Tūrisma un atpūtas iestāžu apbūve, Kultūras iestāžu apbūve, Sporta būvju apbūve, Veselības aizsardzības iestāžu apbūve, Sociālās aprūpes iestāžu apbūve, Dzīvnieku aprūpes iestāžu apbūve, Reliģisko organizāciju ēku apbūve, Labiekārtota ārtelpa, Ārtelpa bez labiekārtojuma.

Teritorijā atļautā apbūves intensitāte ir līdz 160%, apbūves augstums līdz 6 stāviem, minimālais brīvās zaļās teritorijas rādītājs 10% līdz 40%. Maksimālo apbūves augstumu var palielināt.

Īpašums atrodas blīvi apdzīvotā un daudzstāvu māju apbūvētā Rīgas rajonā – Pļavniekos, kas nodrošina lielu apmeklētāju daudzumu gan tirdzniecības centriem, gan veselības aprūpes iestādēm, gan sporta aktivitāšu iestādēm u.c. Labi attīstīta infrastruktūra: skolas, bērnudārzi, lieli un mazi lielveikali Rimi un Maxima. Ērta nokļūšana gan ar personisko, gan sabiedrisko transportu.

Izstrādātā skice īpašuma rekonstrukcijai paredz ēkas un apkārtējās teritorijas vizuālo un tehnisko uzlabošanu un labiekārtošanu, kā arī zemes un ēkas platības palielināšanu un pastaigu laukuma ierīkošanu.

Broker image

Sazinies ar mums