Rīga, Āgenskalns, Lapu iela

Īres nams lieliskā lokācijā Āgenskalnā

Cena

650 000 €

Platība

646 m2

Zeme

573 m2

Stāvs

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Investīcijas iespēja Āgenskalnā - renovēts nekustamais īpašums renovācijas nobeiguma stadijā.
Dzīvojamā ēka, kas celta 1898. gadā un pilnībā renovēta 2021. gadā. Tā ir koka stāvbūve ar ķieģeļu mūriem, monolītiem betona pamatiem un skārda lokšņu jumta segumu. Ēka sastāv no 12 dzīvokļiem, vienas komerctelpas un vairākām palīgtelpām.

Namam ir pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums, un siltumu nodrošina ar mūsdienīgiem elektriskajiem radiatoriem. Turklāt ir saskaņots piebūves projekts ar papildu 8 dzīvokļiem, kas papildinās jau esošo struktūru.

Piedāvājam iespēju ieguldīt savus līdzekļus labākajā veidā - šis renovētais namīpašums Āgenskalnā ir gatavs nodrošināt jums stabilu un nepārtrauktu naudas plūsmu. Nepieciešams pabeigt remontu dzīvokļos un atrast īrniekus.
Zemes platība: 573 kvm, ēkas platība: 646 kvm, lietderīgā platība: 509 kvm. Ēka ietver: 9 vienistabas dzīvokļus platībā no 18 līdz 36 kvm,
3 divistabu dzīvokļus platībā no 48 līdz 65 kvm, 90 kvm lielas komerctelpas ar atsevišķu ieeju no ielas, 74 kvm lielas pagrabtelpas ar atsevišķu ieeju no ielas
Ēkas renovācijas laikā veikti visaptveroši remontdarbi, tostarp nomainīts jumts un visi logi.
Sienas un bēniņi ir nosiltināti, nodrošinot optimālu siltuma saglabāšanu.
Ēka ir pilnībā atjaunota no pamatiem līdz jumtam, un tajā ir jaunas inženiertehniskās komunikācijas.
Katram dzīvoklim ir individuāls elektriskās apkures skaitītājs.
Nams atrodas Āgenskalnā, vienā no pieprasītākajiem Rīgas dzīvojamajiem rajoniem, kurš slavens ar seno koka arhitektūru, zaļiem parkiem un izcilu infrastruktūru. Sabiedriskais transports, izglītības iestādes un veikali ir ērti sasniedzami. Tuvumā atradīsiet gan Āgenskalna tirgu, gan dzīvīgo Kalnciema kvartālu - kultūras, izklaides un tirdzniecības centru.
Šis ir ne tikai dzīvesvieta, bet arī lielisks ieguldījums ar bagātīgu vēsturi un izcilu infrastruktūru.

Broker image

Sazinies ar mums