Rīga, Ziepniekkalns, Putnu iela

Kvalitatīva rindu māja Pārdaugavā, tuvu centram

Cena

285 000 €

Platība

107 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdošanā pieejama jauna divu stāvu rindu māja ar skaista dizaina interjeru, iebūvētām mēbeliem un virtuvi! Šī piecu istabu rindu māja ir pilnīgi jauna. Dizainera veidots interjers ar kvalitatīvi veiktiem darbiem, izmantojot mūsdienīgus un kvalitatīvus materiālus.

Mājas pirmajā stāvā ir ērta ieejas halle ar lielu iebūvēto priekšnama skapi, vannnasistaba ar dušu, kabinets, noliktavas telpa un plaša viesistaba ar virtuves zonu, lieliem logiem un izeju uz terasi. Ōtrajā stāvā ir 3 ērtas guļamistabas un plaša vannasistaba ar vannu.
Katram mājas sektoram ir pieguļojoša apzaļumota teritorija un vieta automašīnai mājas slēgtajā pagalmā, automātiskie vārti. Katram auto pieejama elektrouzlade. Apkure notiek ar ļoti ekonomisku gaisa-ūdens siltumsūkni, grīdas apkure, kas nodrošina ekonomiskus rēķinus par apkuri ( decembra apkures rēķins- 100 eur)

Mājas sienas ir izgatavotas no Bauroc Ecoterm Pluss 300mm, siltinājums 150мм un dekoratīvais apmetums, betona pārsegumi. Apdarē izmantots vinils Aspecta, parkets Boen, Santehnika no Laufen un Ideal Standart, maisītāji Oras.


Šī māja atrodas klusajā mazstāvu apkaimē, blakus skola, veikali, taču tajā pašā laikā ir ērti pieejams sabiedriskais transports, nodrošinot ērtu pārvietošanos pa pilsētu.

Ja esi ieinteresēts iegādāties šo moderno un kvalitatīvi izstrādāto māju, sazinies ar mani jau tagad, lai uzzinātu vairāk informācijas vai vienotos par apskates laiku!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums