Vecpiebalgas novads, Inešu pagasts, Kalna Alitēni

Lauku viensēta "Kalna Alitēni"

Cena

259 000 €

Platība

256 m2

Zeme

100 000 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Pārdod lauku viensētu „Kalna Alitēni” Cēsu rajona Inešu pagastā, kur pavadīt nesteidzīgu un mierpilnu ikdienu.
Māja atrodas klusā, ainaviskā vietā vien dažu kilometru attālumā no Inešu ezera, brāļu Kaudzīšu muzeja un Cirstu muižas.
Īpašums sastāv no:
-10 ha liela zemes gabala;
-divstāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 256 m2;
-pirts ēkas.
Dzīvojamās mājas plānojums: pirmajā stāvā – veranda, plaša viesistaba apvienota ar aprīkotu virtuvi, divas guļamistabas, vannas istaba ar priekštelpu, drēbju telpa un plaša terase. Otrajā stāvā – plaša studijas tipa telpa.
Guļbūvei ir jauns koka šindeļu jumts, koka pakešu logi un betona grīdu segums. Mājas ārsienas siltinātas ar kokšķiedru, bet jumts ar fibrolītu. Grīdām daļēji saglabāti vecie koka dēļi, restaurēti griesti, iekšdurvis, sienas. Pirmajā stāvā grīdas – pamata betona lējums (klons), virtuve, vannas istaba – vecais ķieģelis, viesistabā daļēji restaurēti vecie dēļi, guļamistabās un otrajā stāvā – jaunas koka grīdas.
Grīdas apsildāmas ar elektrību un ar iespēju regulēt siltuma daudzumu attālināti (wi-fi, gudrā māja). Guļamistabā un otrajā stāvā Jotul krāsniņa. Viesistabā vecā maizes krāsns un kamīns.
Telpu izkārtojums ēkā veidots ņemot vērā debesu puses : dienvidrietumu pusē izveidota terase ar atpūtas zonu - skatu uz pirtiņu un vecajām vējdzirnavām.
Guļbūves abos stāvos saglabāta senatnīga noskaņa kuru papildina vairākas antīkas/ restaurētas mēbeles un interjera priekšmeti.
Teritorija ir pilnībā labiekārtota ar izveidotu jaunu elektrības pieslēgumu un piebraucamo ceļu. Mājas būvniecība/renovācija ir pabeigta 2018.gadā.
Īpašums „Kalna Alitēni” ir unikāla un latviska vieta, kur pilnībā izbaudīt dzimtenes lauku burvību.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums