Jūrmala, Lielupe, Lašu iela

Jurmala Dune - ekskluzīvs zemes gabals

Cena

901 500 €

Zeme

3 005 m2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei ekskluzīvu zemes gabalu projektā Jurmala Dune. Jurmala Dune ir dabas ieskauta privātā pilsētvide Jūrmalā, Lielupes krastā, kurā plānots realizēt privātmājas un villas, rindu mājas, trīs mazstāvu dzīvokļu mājas, kūrortviesnīcas, kas piedāvās Jurmala Dune iedzīvotājiem un viesiem plašu un daudzveidīgu pakalpojumu klāstu, tostarp, restorānus, SPA un aktīvās atpūtas iespējas, elektroauto uzlādes iespējas un citus pakalpojumus, kuri nodrošinās pilnvērtīgu dzīves baudījumu.
Jurmala Dune ir pilsēta pilsētā. Tas ir mūsdienīgs un multifunkcionāls slēgta tipa ciemats, kura rezidentiem un viesiem pieejamas pilnībā labiekārtotas publiskās zonas ar apgaismotiem un bruģētiem ceļiem, gājēju celiņiem un veloceļiem, tā arī atpūtas zonām. Teritorijā kopumā atrodas vairāk kā 30 zemesgabali platībā no 2500 līdz 11356 kvadrātmetriem, kas paredzēti privātmāju un villu būvniecībai. Katram zemesgabalam pieejamas visas nepieciešamās komunikācijas – ūdens, gāze un elektrība.
Jurmala Dune ir vienīgais šāda tipa projekts Jūrmalā, kurā, dabas ieskautā vidē, būs iespēja realizēt ieceri par sava ideālā mājokļa radīšanu. Projekta vides harmoniju uzturēs vienotas arhitektūras un apbūves vadlīnijas, kuras nodrošinās priekšnosacījumus estētiskas vides attīstīšanai. Iegādei piedāvātā zemesgabala platība - 3005 kv.m., tas izvietots 20 metri no Lielupes krasta līnijas, apbūves parametri - 25% apbūves blīvums, 12,5 metru augstums, 2 stāvi, iespējams uzbūvēt māju 1232,1 kv.m. platībā.
Jurmala Dune ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas- elektrība, gāze, ūdens un kanalizācija. Izcila vieta Jūsu jaunajām mājām Jūrmalā - blakus dabas parkam, jūrai un upei.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums