Sotheby’s International Realty šodien paziņoja, ka augstvērtīgi nekustamo īpašumu pakalpojumi no šī brīža ir pieejami Igaunijā līdz ar Baltic Sotheby’s International Realty filiāles atvēršanu Tallinā.

Kompānijas līdzīpašnieki ir Vestards Rozenbergs, Leonids Kils un Ilze Mazurenko. Baltic Sotheby’s International Realty Latvijas tirgū darbojas kopš 2010. gada pavasara, atverot biroju Rīgā, savukārt jūnijā – Jūrmalā.

„Mūsu paplašināšanas plāni Baltijas valstīs apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt piekļuvi mūsu tīkla ekskluzīvo nekustamo īpašumu pakalpojumiem stratēģiski svarīgākajās pasaules valstīs,” komentē Michael R. Good, Sotheby’s International Realty izpilddirektors. „Tallinas nekustamo īpašumu tirgus ir dinamisks un aizraujošs un mēs esam ļoti gandarīti, ka mūsu pasaules tīkla klientūrai būs pieeja mūsu augstvērtīgo nekustamo īpašuma pakalpojumiem šajā vēsturiskajā un plaukstošā pilsētā.”

V. Rozenbergs uzskata, ka piederība pie Sotheby`s International Realty piesaistīs daudz potenciālo pircēju augstvērtīgo dzīvojamo nekustamo īpašumu objektiem. „Augstvērtīgo nekustamo īpašumu tirgus Baltijas reģionā ir stabils un ekonomiski-stiprajā Igaunijas reģionā ir arī pieprasījums pēc šāda veida dzīvojamajiem īpašumiem,” komentē V. Rozenbergs. „Mēs piedāvājam plašas mārketinga un īpašumu pozicionēšanas iespējas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un veidojam pieredzējušas nekustamo īpašumā profesionāļu komandas. Igaunijas biroju vadīs Rauni Tillisoo, pieredzējusi nekustamo īpašumu profesionāle.”