Jūrmala, 06.07.2010. Starptautiskā nekustamo īpašumu kompānija Baltic Sotheby’s International Realty, kas strādā ar augstvērtīgiem mājokļiem, atvērusi pastāvīgu biroju Jūrmalā (Jomas ielā 83). Kompānijā ir pārliecināti, ka fiziska klātbūtne ļaus veiksmīgi darboties pilsētā, kur atrodas daudz izcilu īpašumu. Baltic Sotheby’s International Realty jau ieguvusi tiesības ekskluzīvi pārstāvēt vairākas Jūrmalas savrupmājas un apartamentus.

„Kad 2010. gada aprīlī ienācām Baltijas tirgū un atvērām biroju Rīgā, sapratām, ka mums noteikti jādarbojas arī Jūrmalā. Šī pilsēta Baltic Sotheby’s International Realty ir stratēģiski svarīga, paredzam, ka mūsu portfeli te papildinās nozīmīgs darījumu skaits. Jūrmala kā kūrortīpašumu investīciju tirgus labi kotējas un ir pieprasīta NVS valstu pircēju vidū. Prognozējam, ka vasarā mums būs vairāk darba ar pircējiem, savukārt kūrortsezonai beidzoties, ar pārdevējiem,” norādīja Baltic Sotheby’s International Realty valdes locekle Ilze Mazurenko. Viņa vadīs Jūrmalas biroju tā darbības pirmajos mēnešos.

 Vieta birojam, protams, izraudzīta centrālajā Jūrmalas gājēju ielā, kurai ir ērti gan piebraukt, gan atnākt kājām. Te jāmin, ka arī citur pasaulē (piemēram, Spānijā, Grieķijā, Jaunzēlandē, Britu un Virdžīnijas salās)  Sotheby’s International Realty biroji izvietoti kūrortu galvenajās gājēju ielās. Baltic Sotheby’s International Realty Jūrmalas birojā strādās četri speciālisti, viņu vidū būs arī pazīstamais uzņēmējs Māris Bensons, kurš kompānijai pievienojies  sadarbības partnera (Affiliated Partner) statusā. Vasarā birojs būs atvērts gan darbdienās, gan sestdienās.

„Jūnija beigās saņēmām informāciju no amerikāņu kolēģiem, ka savrupmāja Jūrmalā, Rotas ielā 26 divas nedēļas tiks reklamēta Sotheby`s izsoļu nama mājaslapā www.sothebys.com līdzās citiem ekskluzīviem īpašumiem visā pasaulē. Šis baneris mājaslapā būs aplūkojams līdz 9. jūlijam. Tas ir unikāls gadījums Baltijas nekustamo īpašumu tirgū, kas norāda, ka mums (arī Jūrmalā) ir īpašumi, kas atbilst starptautiskiem augstvērtīguma kritērijiem,” uzsvēra I. Mazurenko.

Pie nekustamajiem īpašumiem, kuru īpašnieki nodevuši Baltic Sotheby’s International Realty ekskluzīvas tiesības tos pārdot, tiks izvietotas firmas norādes. Pirmā jau redzama Bulduru prospektā 147, Lielupē.

Baltic Sotheby’s International Realty  savu darbību uzsākusi 2010. gada pavasarī, atverot biroju Rīgā. Saskaņā ar uzņēmuma attīstības stratēģiju 2011. gadā tiks atvērts birojs Tallinā, bet 2012. gadā – Viļņā. Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašnieki ir Ilze Mazurenko, Vestards Rozenbergs un Leonīds Kiļs.

  Par Sotheby’s International Realty Affiliates LLC

Pasaulslavenais Sotheby’s izsoļu nams dibināts Londonā 1744. gadā. 1983. gadā Sotheby’s iegādājās ASV uzņēmumu vadīts konsorcijs un Sotheby’s tika kotēts Ņujorkas biržā 1988. gadā. Sotheby’s International Realtystarptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls ir dibināts 1976. gadā, lai nodrošinātu savstarpēji neatkarīgas nekustamā īpašuma aģentūras ar nepieciešamo mārketinga un īpašumu piedāvājumu apmaiņas programmu, kas ļautu izveidot saikni starp labākajām īpašumu aģentūrām un augstākās klases klientiem visā pasaulē. Franšīze dalībai Sotheby’s International Realty aģentūru tīklā tiek izsniegta tikai rūpīgi izvērtētām nekustamā īpašuma firmām un individuāliem mākleriem, kuri atbilst stingrām atlases prasībām. Sotheby’s International Realtynodrošina franšīzes turētājus ar plašu biznesa pārvaldības, mārketinga, rekrutēšanas, izglītošanas un biznesa attīstības rīku klāstu. Aģentūru tīkla dalībniekiem ir privilēģijas sadarboties ar Sotheby’s izsoļu namu.