Premium klases nekustamo īpašumu uzņēmums „Baltic Sotheby’s International Realty” uzsācis ekskluzīvu sadarbību ar pasaules līmeņa elitārā dzīvojamā kompleksa projektu Jūrmalā – „KADO KARIM”. Sadarbības ietvaros tiks nodrošināta  potenciālo klientu piesaiste, konsultācijas telpu pielāgošanā individuālām prasībām,  kā arī unikāla dizaina un mākslas sintēzē radītā projekta popularizēšana vietējā un starptautiskā tirgū.

Ēku komplekss ar visaugstākās klases apartamentiem „KADO KARIM” atrodas Jūrmalā, Ikšķiles ielā 4, netālu no Dzintaru koncertzāles un dažu minūšu gājienā no jūras. Tas ir mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kuram nav analogu Baltijā. Tā realizēšanai tika izveidota profesionāļu komanda, piesaistīti pasaulē labākie uzņēmumi, izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā. Projekta autors ir pasaulē pazīstamais amerikāņu dizaineris Karim Rashid  – viens no desmit vispieprasītākajiem dizaineriem pasaulē. Galvenais projekta arhitekts ir Andis Sīlis, kura vadītais arhitektu birojs ir arī citu, zināmu ēku autori (piem., „Mercedes Benz” auto tirdzniecības centrs, Latvijas Mākslas akadēmijas jaunais korpuss u.c.). KADO KARIM” projekts ir ticis augsti novērtēts „Luxury Brand” kategorijās arī starptautiski. Projekta arhitektūru veido pludlīniju, noapaļotas formas – mierīgas un dabiskas –  harmoniski iekļaujoties apkārtējā vidē.


Dzīvojamais komplekss sastāv no trim funkcionāli apvienotām mājām, kas veidotas vienotā arhitektūras stilā, un tajā ir 21 apartaments, kā arī 7 divlīmeņu penthausi ar plašām terasēm uz jumta. Slēgta apsargājamā teritorija ar videonovērošanu, pazemes stāvlaukums, čipa pieejas kartes, lobijs ar konsjerža servisu visu diennakti, kā arī labiekārtots pagalms. Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2. Kompleksā ir arī pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 auto. Projektā ir izveidota Gudrās ēkas sistēma.

Vestards Rozenbergs, „Baltic Sotheby’s International Realty”līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs:
„Mūsu darbības pamatā  vienmēr  bijusi izcilība. Tādēļ sadarbība ar  pasaules līmeņa  arhitektūras un dizaina projektu ir likumsakarīga.  Ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas mērogā ir maz  līdzvērtīgu projektu, kas nodrošina  gan laikmetīgu arhitektūru izcilā vietā, gan visaugstākās komforta  un izsmalcināta dzīvesveida prasības.  Turklāt pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes īpašumiem, kas piedāvā drošu, efektīvi izmantojamu un veselīgu dzīves un darba vidi. Arī pieprasījums pēc Jūrmalas premium īpašumiem šajā laikā ir noturīgs. Šis projekts jaunajām premium īpašumu tendencēm pilnībā atbilst.”

„Baltic Sotheby’s International Realty” pārdošanas direktore Līga Kohtanena:  „Tas, ka sadarbībai ir izvēlēts mūsu uzņēmums, ir augsts novērtējums mūsu speciālistu profesionalitātei. Esam gatavi iesaistīties „KADO KARIM” projektā, jo mūsu rīcībā ir arī daudzu gadu garumā uzkrāta pieredze darbā ar īpaši ekskluzīviem īpašumiem. Mūsu sadarbības ietvaros konsultēsim projekta pārstāvjus pārdošanas stratēģijā, kā arī palīdzēsim nodrošināt pārdošanas procesu, vienlaikus sniedzot palīdzību, popularizējot šo – unikāla dizaina un mākslas sintēzē radīto – ēku kompleksu. „KADO KARIM”  ir ne tikai augstvērtīgas arhitektūras paraugs, bet tas arī atrodas izcilā vietā – pašā Jūrmalas sirdī, apmierinot mūsdienu premium īpašumu pircēja visaugstākās prasības.”

Andris Litiņš, „KADO KARIM” projekta pārstāvis: „Šī projekta koncepta pamatā ir vēlme apmierināt visprasīgākos un izsmalcinātākos pircējus, kuriem nekustamais īpašums ir vieta komfortablai dzīvei. Tāpēc uzskatījām par pareizāko sadarbībai piesaistīt pieredzējušu premium nekustamo īpašumu uzņēmumu, par kādu uzskatām „Baltic Sotheby’s International Realty”. Uzņēmuma starptautiskā pieredze un plašais aģentu tīkls daudzās pasaules valstīs nodrošinās daudz plašāka potenciālo klienta loka aptveršanu, popularizējot šo unikālo projektu. Ieklausoties mūsu sadarbības partnera – „Baltic Sotheby’s International Realty” ieteikumos un pieredzē, esam gatavi piemēroties jaunajām klientu prasībām pēc augstākās klases īpašumiem, t.sk., pielāgojot apartamentu ērtības un izmērus konkrētām klientu vēlmēm.”