20.maijā „Ozo Golf Club” norisinājās jau otrais, par ikgadēju tradīciju kļuvušais, golfa turnīrs „Mežaparka Rezidences Open 2017”, kurā viens no turnīra galvenajiem sadarbības partneriem – „Baltic Sotheby`s International Realty” sadarbībā ar nekustamo īpašumu projektu attīstītājuzņēmumu SIA „DOMUSS” pasniedza balvas 11 labākajiem golfa spēlētājiem.

IMG_0035
„Ozo” golfa laukumā 20.maija plkst. 8:00 tika dots starts stableford punktu spēlei divās ieskaites grupās kungiem un dāmām (amatieriem, atsevišķā vērtējumā) – no 1. un 10.  bedrītes. Sacensības notika saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un „Ozo Golf Club” vietējiem noteikumiem.
Sacensību laikā tika noskaidrots longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs kopējā ieskaitē. Par golfa laukuma sarežģītākās jeb pirmās grūtības pakāpes – 7. bedrītes – longest drive uzvarētāju kļuva Roberts Bišs, bet nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs ir Igors Lipskis.
Katrā grupā par uzvarētāju tika noteikts tas spēlētājs, kurš savāca visvairāk stableford punktu, un tika apbalvoti katras grupas pirmie trīs vietu ieguvēji.
Kungu konkurencē bija divas grupas: HCP 0-13 grupā 1. vietu ieguva Normunds Sams, sudrabu jeb 2. vietu izcīnīja Ilmārs Naglis (JR), bet 3. vietā iekļuva Andrejs Siļčenko, bet kungu 14-36  grupā visspēcīgākais no konkurentiem bija Andrejs Paupers, 2. vietu izcīnīja Sebastians Krols, bet 3.  vietā iekļuva Viktors Priverts.

IMG_0108Dāmu grupas vērtējumā par turnīra uzvarētāju tika atzīta Sintija Rasa, 2. vietā – Andra Mauriņa, bet bronzu jeb 3. vietu izcīnīja Marlēna Gavare.

IMG_0113Visi 11 labākie golferi saņēma „Baltic Sotheby`s International Realty” un SIA „Domuss” sarūpētās balvas. Kopumā turnīrā piedalījās ap 100 golfa spēles mīļotāju.

IMG_0106Šo golfa turnīru iedibinājusi nekustamo īpašumu attīstīšanas kompānija SIA „DOMUSS”, kas realizē vienu no lielākajiem projektiem Rīgā 31 ha platībā – „Mežaparka Rezidences”, kas atrodas kaimiņos „Ozo Golf Club”. „Mežaparka Rezidencēs” top izsmalcinātas villas, dvīņu villas, rindu mājas un mazstāvu ēkas ar premium klases apartamentiem, kā arī biroju ēka.
Projekta „Mežaparka Rezidences” īpašumu pārdošanu veic premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmums „Baltic Sotheby`s International Realty”, kurš jau 7. gadu ekskluzīvi pārstāv pasaulslavenā augstākās klases nekustamo īpašumu uzņēmuma „Sotheby’s International Realty” zīmolu Baltijas valstīs.

IMG_0003„Ozo Golf Club” ir pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteidz ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus.  2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. „Ozo Golf Club” laukumā notiek gan visa mēroga Latvijas, gan arī starptautiskas golfa sacensības.

Fotoreportāžu no notikušā golfa turnīra varat apskatīt šeit.

IMG_8897