Latvia Sotheby’s International Realty piedāvā investīciju objektu Rīgas prestižajā Klusā centra apkaimē Dzirnavu ielā 37 – izcilas arhitektūras, finansiālo darījumu un attīstītas infrastruktūras epicentrā. Daudzdzīvokļu ēkai jau pašlaik ir ļoti augsts klientu pieprasījums, kas apliecina ieinteresētību gan pēc lieliskām biroju telpām, kas piedāvā izcilu darba vidi dažāda lieluma uzņēmumiem un kolektīviem, gan arī pēc plašiem, ērtiem un funkcionāliem pilsētnieka dzīves ritmam piemērotiem dzīvokļiem.

Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas speciālists Mārtiņš Uzkalns teic: ”Dzirnavu ielā 37 pieejams Investīciju projekts ar iespēju izveidot 19 dzīvokļus platībā no 53 līdz 141 kvadrātmetriem, nodrošinot mājīgus ikdienas dzīves apstākļus gan dinamisko pilsētas ritmu mīlošiem jauniešiem, kā arī ģimenēm, kas izbauda apkārtnē esošo mācību iestāžu, tirdzniecības, zaļo zonu un izlaides vietu tuvumu. Realizējot šo 19 dzīvokļu investīciju objektu, jau pirmā gada laikā atdeve var sastādīt 1 miljonu eiro.

Tāpat iespējams izveidot dažādu platību biroja telpas, kas nodrošinās komfortablus apstākļus gan jaundibinātām kompānijām, kas meklē izdevīgu piedāvājumu pirmo gaitu uzsākšanai uzņēmējdarbības vidē, gan arī liela mēroga kolektīviem, kuriem nepieciešamas plašas telpas dažādām vajadzībām: sapulcēm, viesu uzņemšanai, arhīvam vai tehnisku iekārtu uzglabāšanai. Kā lielisku priekšrocību Dzirnavu iela 37 biroju telpām var akcentēt ērto apkārt esošo infrastruktūru – ēkas pagrabā atrodas pazemes autostāvvieta, bet tikai dažu minūšu attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, daudzveidīgas tirdzniecības vietas, restorāni un kafejnīcas.”

Atrodoties pašā Rīgas centrā, nams Dzirnavu ielā 37 garantē ne tikai izcilas infrastruktūras un labiekārtotu, jūgendstila arhitektūrā ieskautu apkārtnes ielu un ēku klātbūtni, bet arī patīkamu nošķirtības sajūtu no pulsējošās Vecrīgas un burzmas pārņemtā vēsturiskā centra. Atbilstoša teju jebkura dzīves stila prasībām vai komerciālām vajadzībām, ēka Dzirnavu ielā 37 sniedz vienreizēju iespēju ērti strādāt vai aizvadīt patīkamu ikdienas dzīvi Rīgas prestižākajā rajonā.

Lai saņemtu Dzirnavu iela 37 investīciju objekta piedāvājumu, sazinieties ar Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanu speciālistu Mārtiņu Uzkalnu, tel. +371 27 278 787, E-pasts: [email protected] 

Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultants Mārtiņš Uzkalns