Latvia Sotheby’s International Realty izziņo komerciālo telpu un dzīvokļu pārdošanas uzsākšanu prestižajā Klusā centra apkaimē – izcilas arhitektūras, finansiālo darījumu un attīstītas infrastruktūras epicentrā. Daudzdzīvokļu ēkai jau pašlaik ir ļoti augsts klientu pieprasījums, kas apliecina ieinteresētību gan pēc lieliskām komerciālām telpām, kas piedāvā izcilu darba vidi dažāda izmēra uzņēmumiem un kolektīviem,  gan arī pēc plašiem, ērtiem un funkcionāliem pilsētnieka dzīves ritmam piemērotiem dzīvokļiem.

Biroju telpas, kas pieejamas no 75 kvadrātmetru līdz 1594 kvadrātmetru platībā, nodrošinās komfortablus apstākļus gan svaigi dibinātām kompānijām, kas meklē izdevīgu piedāvājumu pirmo gaitu uzsākšanai uzņēmējdarbības vidē, gan arī liela mēroga kolektīviem, kuriem nepieciešamas plašas telpas dažādām vajadzībām: sapulcēm, viesu uzņemšanai, arhīvam vai tehnisku iekārtu uzglabāšanai. Kā lielisku priekšrocību Dzirnavu 37 biroju telpām var akcentēt ērto apkārt esošo infrastruktūru – ēkas pagrabā atrodas pazemes autostāvvieta, bet tikai dažu minūšu attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, daudzveidīgas tirdzniecības vietas, restorāni un kafejnīcas, kur darba dienu gaitā  ieturēt gardas maltītes.

Turklāt Dzirnavu iela 37 piedāvā ērta, plaša un daudzpusīga dzīvesveida iespējas pašā pilsētas centrā. Dzīvokļi pieejami no 75 līdz 189 kvadrātmetru platībā, nodrošinot mājīgus ikdienas dzīves apstākļus gan dinamisko pilsētas ritmu mīlošiem jauniešiem, kā arī ģimenēm, kas izbauda apkārtnē esošo mācību iestāžu, tirdzniecības, zaļo zonu un izlaides vietu tuvumu. Kā elegantāko dzīvokli noteikti var izcelt 189 kvadrātmetru plašo mājokli ēkas pašā augšējā stāvā, kas piedāvā māksliniecisku, izteiksmīgām kompozīcijām piepildītu vidi, kā arī iespēju baudīt Klusā centra apkaimes šarmu uz privātas jumta terases.

Atrodoties pašā Rīgas centrā, nams Dzirnavu ielā 37 garantē ne tikai izcilas infrastruktūras un labiekārtotu, jūgendstila arhitektūrā ieskautu apkārtnes ielu un ēku klātbūtni, bet arī patīkamu nošķirtības sajūtu no pulsējošās Vecrīgas un burzmas pārņemtā vēsturiskā centra. Atbilstoša teju  jebkura dzīvesstila prasībām vai komerciālām vajadzībām, ēka Dzirnavu ielā 37 sniedz vienreizēju iespēju ērti strādāt vai aizvadīt patīkamu ikdienas dzīvi Rīgas prestižākajā rajonā.