Latvia Sotheby’s International Realty uzsāk dzīvokļu tirdzniecību nule rekonstruētā ekskluzīvā namīpašumā Elizabetes ielā 12, Rīgā. Eleganto un izsmalcināto namu, kas atrodas Jura Alunāna un Elizabetes ielu krustojumā, 1886. gadā projektējis izcilais arhitekts Kārlis Johans Felsko, kura rokraksts ir redzams vairāk nekā 120 eklektisma stila formās un neorenesanses manierē būvētās dzīvojamās mājas Rīgas vēsturiskā centra arhitektūrā. Atbilstoši nama elegancei un izsmalcinātībai tam dots nosaukums “Queen Elizabeth”.

Ēkai ir veikta pilna rekonstrukcija, pastiprināti pārsegumi, mainīts jumts un visas inženierkomunikācijas, veikta fasādes renovācija un logu nomaiņa pret dubultveramajiem koka pakešu logiem, kuri nodrošina izcilu skaņas izolāciju. Logi ir vērsti uz Elizabetes ielu, Jura Alunāna ielu un mājas iekšpagalmu. 

“Queen Elizabeth, Elizabetes ielā 12”

Ēkā atrodas 11 dzīvokļi, no kuriem divi jau ir pārdošanas procesā. Pašlaik pieejami vairāki trīsistabu dzīvokļi, divi četru istabu dzīvokļi un viens piecu istabu dzīvoklis platībās, sākot no 120 kvm. līdz 234 kvm. Dzīvokļi ir ar pilnu apdari, izbūvētām vannas istabām, mēbelēm. Tāpat iespējams iegādāties trīs no kopskaitā piecām autostāvvietām nama slēgtajā pagalmā. Dzīvokļi pieejami par cenu no 3 400 EUR/kvm. līdz 4 000 EUR/kvm., savukārt autostāvvietu iespējams iegādāties par 40 000 EUR.

Kā atzīst Latvia Sotheby’s International Realty vecākais pārdošanas konsultants Aigars Strods, renovācija ir notikusi, cienot  nama šarmu un vēsturiskās vērtības, vienlaikus kombinējot tās ar mūsdienīgiem risinājumiem. “Piemēram, namā ir saglabātas un atjaunotas senās podiņkrāsnis, kas rūpēsies par mājīgas noskaņas radīšanu gan vakaros, kad kamīns būs iekurts, gan arī ikdienā.”   

Aigars Strods | Latvia Sotheby’s International Realty Vecākais pārdošanas konsultants
Baiba Kalniņa | Latvia Sotheby’s International Realty Pārdošanas konsultante

Savukārt Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Baiba Kalniņa piebilst: “Ēkai ir divas kāpņu telpas, no kurām vienā atrodas restaurētas elegantas vēsturiskās koka kāpnes, savukārt otrā kāpņu telpā ir izbūvēts individuāls lifts, ar kuru, izmantojot īpašas atslēgas, ir iespējams nonākt tieši dzīvoklī, nodrošinot papildu komfortu topošajiem “Queen Elizabeth” iedzīvotājiem”.

Elizabetes iela jau izsenis ir bijusi viena no prestižākajām Klusā centra ielām, kur līdzās vairākiem parkiem, muzejiem, teātriem, vēstniecībām atrodas arī izsmalcināti veikali un restorāni, padarot to par iecienītu apmešanās vietu komforta un augsta dzīves līmeņa cienītājiem. Šo dzīvokļu unikalitāte ir saistāma ne tikai ar prestižo atrašanās vietu, bet arī ar to izteikto gaišumu un  plašumu, guļamistabu platībai sasniedzot vidēji 20 kvm. un katrai no tām izbūvējot arī savu vannas istabu. Tāpat dzīvokļos ir papildu viesu labierīcības, rūpējoties par maksimālām iedzīvotāju ērtībām. Šim nolūkam ir izveidota arī atsevišķa telpa ar visu dzīvokļu skaitītājiem, kur šos mērījumus var fiksēt apsaimniekotājs, lieki netraucējot iedzīvotāju mieru. 

Tāpat namīpašuma pirmajā stāvā iegādei tiek piedāvātas arī komerctelpas ar pelēko apdari, to kopējai platībai sasniedzot 670,5 m2. Komerctelpas ir iespējams arī dalīt – to piekļuvei izbūvētas 4 ieejas un tās pieejamas, sākot no 1500 kvm.