14. martā ekspluatācijā nodots Baltijas valstīs unikālas koncepcijas projekts: pirmā wellness (jeb labsajūtas) rezidence – apartamentu komplekss „Muižas nami” Jūrmalā, Bulduros.

Baltic-Sothebys-Muizas-Nami

Projekta realizētājs – tā īpašnieks uzņēmums „Inbalans Group”, kurš projektā investējis ap 4 miljoniem eiro, partnerībā ar ekskluzīvo nekustamo īpašumu uzņēmumu „Baltic Sotheby`s International Realty” un būvuzņēmēju SIA „Casa Construction”, divu gadu laikā Bulduros, Muižas ielā 19, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām radījis Baltijas valstīs unikālu koncepciju: wellness rezidenču – dzīvojamo kompleksu, kur komfortablās, izsmalcināti elegantās rezidences veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu.

Komplekss sastāv no trim namiem, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka – mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi. „Muižas namu” rezidencēs kopumā ir 20 dzīvokļi platībā no 57 līdz 126 m².

Kompleksa iedzīvotājiem tiek piedāvāti visi nosacījumi veselīgai, aktīvai un kvalitatīvai dzīvei. Ēkas veidotas, izmantojot tikai augstākās kvalitātes, sertificētus celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai. Īpaša uzmanība pievērsta ūdens kvalitātei, uzstādot speciālus ūdens filtrus kaitīgo ūdens piemaisījumu novēršanai. Aktīvai un veselīgai dzīvei iedzīvotājiem uzstādīti āra trenažieri, kur varēs veikt aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai. Kompleksa teritorijā paredzēts audzēt ar smaržu, krāsu un īpašām ārstnieciskajām īpašībām apveltītas ārstnieciskās tējas un augus, lai iedzīvotāji un viņu bērni var tās iepazīt un vajadzības gadījumā izmantot.
Vienā no rezidenču ēkām iemītniekiem un citiem interesentiem būs pieejams vienīgais Latvijā, bet ASV un Eiropā jau ļoti populārais interaktīvais Welness Concept Store, kas sevī ietver Super Food Bar un Comfort Zone Beauty Corner, piedāvājot visus jaunākos produktus un pakalpojumus cilvēka ķermeņa un gara harmonijai, bet Inbalans Comfort Zone Day Spa procedūrās iekļauta īpaša filosofija un pieeja, un darbs notiek tikai ar ekoloģiski tīrām eļļām, krēmiem un citiem augstvērtīgiem materiāliem.

„Esam ļoti gandarīti, ka partnerībā ar „Baltic Sotheby`s International Realty” esam pabeiguši un piedāvājam tirgū unikālas koncepcijas dzīvojamo kompleksu, kas atbalsta un palīdz uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kas vistiešākajā mērā atbilst mūsu uzņēmuma filozofijai,” komentē Vadims Sokolovs, „Inbalans Group” valdes priekšsēdētājs.

Kā atgādina „Baltic Sotheby`s International Realty” pārdošanas direktore Līga Kohtanena, vēl pirms pāris gadiem šajā vietā bijusi nesakārtota vide, bet pašlaik jūrmalniekus un kūrortpilsētas viesus priecē vēl viena izcili atjaunota un no jauna izveidota vieta, kas turklāt sniedz labumu arī kompleksa iedzīvotājiem un to viesiem, palīdzot atgūties no mūsdienu stresa piesātinātās ikdienas, uzturot veselīgu dzīvesveidu sakārtotā, harmoniskā vidē.

Jāpiebilst, ka projekts „Muižas nami” saņēmis Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu „Baltic Prix d”Excellence” kā labākais wellness projekts Baltijas valstīs 2016. gadā.

Vairāk informācijas par projektu šeit.

Baltic-Sothebys-Muizas-Nami (3)