Plašas telpas, kvalitatīva iekšējā apdare un izcila atrašanās vieta – jaunajā projektā Club Central Residence, kas atrodas Lāčplēša ielā 11, ir iespēja iegādāties pēdējo pieejamo četristabu dzīvokli. Ēka, kuras celtniecība tika pabeigta 2019. gadā, slejas Lāčplēša un Baznīcas ielas krustojumā, neatstājot vienaldzīgu nevienu garāmgājēju. Moderno ēku var izcelt kā patiesi vienreizīgu dzīves vietu- tā ir pievilcīga ne tikai personām, kas to apskata no ārienes, bet arī tās iedzīvotājiem, kas augsti novērtē rūpīgo precizitāti un detalizēti pārdomāto dzīvokļu būvniecības manieri.

Šobrīd piedāvājumā iegādei pieejams pēdējais četru istabu dzīvoklis ar plašām telpām un augstas kvalitātes iekšējo apdari. Dzīvokļa lietderīgā platība ir 153,3 kvadrātmetri, un tajos ietilpst virtuve, kas apvienota ar dzīvojamo istabu, divas guļamistabas, veļas telpa, divas vannas istabas un viesu tualete. Kā būtisku priekšrocību var izcelt plašo un jauko terasi (44,9 kvadrātmetri), no kuras paveras fantastisks skats uz Rīgas vēsturiskā centra ēkām.

Pašreizējo dzīvokļu īpašnieki ir īpaši pozitīvi vērtējuši dzīvokļa telpu būvniecībā un apdarē izmantotos augstvērtīgos materiālus, kas garantē ilgtspējīgu izcilas kvalitātes interjeru. Grīdas klātas ar kvalitatīvu ozolkoka vai riekstkoka parketu, sienas sedz dizaina tapetes un finierēti koka paneļi, savukārt santehnikai un aprīkojumam izmantots teicamas kvalitātes ražotāju piedāvājums, piemēram, Kartell by Laufen, Kohler, Villeroy & Boch un Hansgrohe/Axor. Kā ērtas priekšrocības, ko augsti novērtē dzīvokļa ēku iemītnieki, ir arī katra dzīvokļa individuālā ventilācijas sistēma, kas sniedz patīkamu atsvaidzinošu sajūtu vasaras svelmē,  klusas darbības lifts, kā arī pazemes autostāvvieta, kas pieejama par nelielu papildus samaksu.

Līga Kohtanena | Latvia Sotheby’s International Realty Pārdošanas konsultante

Kā lielisku pievienoto vērtību dzīvokļa ēkai var minēt tās pārsteidzošo klusuma sajūtu. Lai gan Club Central Residence II atrodas Rīgas sirdī, netālu Brīvības un Valdemāra ielas burzmai, ārējās vides skaņas un sasprindzinājums neietekmē iedzīvotāju naktsmieru vai mierīgo dzīvokļa atmosfēru. Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Līga Kohtanena atzīst: “Nereti dzirdam priekšstatus, ka ēka atrodas skaļā un steidzīgā apkārtnē, taču tā nebūt nav. Ienākot ēkas telpās, liela daļa interesentu ir pārsteigti- dzīvokļiem piemīt iespaidīga skaņas izolācija, ļaujot ikvienam iedzīvotājam izbaudīt sava mājokļa gaisotni mierā un klusumā.

Uzsākot ēkas projektēšanu, arhitektūras plāna pamatā bija konkrēts mērķis – izveidot modernu un estētiski baudāmu dzīvokļu ēku, vienlaikus to integrējot apkārtējo celtņu vienotajā arhitektūras dizainā. Tā kā rajonā ap Baznīcas ielu galvenokārt dominē eklektisms, jūgendstils un romantisma arhitektūras stils, ēkas fasādei tika izvēlēti tumšo rudens krāsu toņi, pievienojot platus atstarojošus logus, kas atgādina milzīgus spoguļus. Tādējādi nams ir pamanāms un uzmanību piesaistošs, turklāt organiski iekļaujas arī apkārtējā vidē.

Četru istabu dzīvoklis projektā Club Central Residence II nodrošinās izcilu dzīves vietu tiem, kuru ikdienas dzīve aizrit Rīgas centrā. Mājokļa lielā platība ir lieliski piemērota ģimenēm, kas mīl garas darba dienas noslēgumā uzturēties terasē, nesteidzīgi baudot naksnīgās pilsētas krāšņos skatus, kā arī novērtē restorānu, kafejnīcu, veikalu un infrastruktūras klātesamību savā ikdienas dzīvē.